Mediatrend Desktop Mediatrend Mobile
Mediatrend Desktop Mediatrend Mobile
Diğer
  İncelemelerMonitörSamsung 2023 Akıllı Monitör serisi ile çıtayı yükseltti

  Samsung 2023 Akıllı Monitör serisi ile çıtayı yükseltti

   Samsung 2023 Model M8, M7 ve M5 Akıllı Monitörleri ile çıtayı dünya genelinde daha yükseğe taşıyarak kullanıcılara tek monitörle eğlence, oyun, üretkenlik ve tasarım keyfini bir arada sunuyor. 2023 model Akıllı Monitör serisi, kişiselleştirilmiş kullanım kolaylığı ve konforu birleştiriyor.

   

  Samsung, 2023 Akıllı Monitör serisinin dünya genelinde satışa sunulduğunu duyurdu. Samsung’un yeni M8, M7 ve M5 Akıllı Monitörleri (M80C, M70C, M50C modelleri) kullanıcılara içerik izleme, oyun ve çalışma odağında monitörü kendi tarz ve ihtiyaçlarına göre kişiselleştirme olanağı sunuyor. Samsung Electronics Görsel Ekran İş Birimi Başkanı Hoon Chung, yeni Akıllı Monitör serisiyle ilgili olarak; “Yeni serimiz ve özellikle gelişmiş M8 modelimizle Akıllı Monitörler için çıtayı dünya genelinde yükseltiyoruz. Kullanıcılar yalnızca tek monitörle eğlence, oyun, üretkenlik, tasarım özelliklerinin keyfini sürerken, aynı zamanda kişiselleştirilmiş kullanım kolaylığı ve konforla da buluşuyor” dedi. 

   

  Serinin tamamı, geniş bir kullanıcı yelpazesinin ihtiyaçlarına ve tarzına hitap edebilen, çok yönlü dokuz farklı monitör modelinden oluşuyor. M8, M7 ve M5 Akıllı Monitörler çok çeşitli renk seçeneği ve boyuta sahip. M8 ve M7 modelleri 32 inç, M5 modeliyse hem 32 hem de 27 inç boyut seçeneği sunuyor. UHD çözünürlük ve 400 nit parlaklık değeri sunan M8, Sıcak Beyaz, Gündüz Mavisi, Günbatımı Pembesi ve Bahar Yeşili renk seçeneklerine sahip. UHD çözünürlük ve 300 nit parlaklık sunan M7 modeli, Sıcak Beyaz renk seçeneğine, Full HD çözünürlüğe sahip M5 modeliyse şıklığıyla göz dolduran Siyah ve Beyaz renk seçenekleriyle satılacak.

   

  Yeni ikonik tasarıma sahip süper ince M8 ve M7 modellerinde monitörün en ince kısmı yalnızca 11.39 mm olarak ölçülüyor. M8 ve M7 modellerinin arka bölümünde, monitörün ve bulunduğu odanın görünümünü daha estetik hale getiren organik ve şık balık sırt deseni yer alıyor.

   

  2023 Akıllı Monitörlerden M8, bir önceki nesil monitörlere göre birçok yeni özelliğe sahip. 4K çözünürlüğü, HDR 10+ özelliği ve 400nit parlaklığıyla, M8 modeli bir monitörün sağladığı akıllı eğlence deneyimini canlı görüntülerle buluşturuyor. M8 kullanıcıları aynı zamanda Samsung Gaming Hub’a kolaylıkla erişebiliyor.

   

  Haberler

  BUNLARI DA BEĞENEBİLİRSİN