Şahane Cuma’da alışveriş çılgınlığı yaşandı!

0

MediaMarkt‘ın birbirinden müthiş indirimleri tüketicilerle buluşturduğu Şahane Cuma, tam bir alışveriş çılgınlığına dönüştü. Tüketicilerin ihtiyaçları doğrultusunda düzenlenen indirimler, beklenenin bile üzerine ilgi ile karşılandı. Salı gününden başlayan indirim festivali, Perşembe gecesi doruk noktasına ulaştı.

Hem MediaMarkt mağazaları hem de internet sitesi ihtiyaçlarını uygun fiyatlarla satın almak isteyenlerin oluşturduğu kalabalıkla, tam anlamıyla alışveriş bayramına dönüştü.

Şahane Cuma ile alışveriş rekorları kırıldı!

En çok tercih edilen ürünler ise akıllı telefonlar ve oyun konsolları oldu. Biz de pek çok üründe oldukça yüksek indirim oranları belirleyen MediaMarkt’ın 4. Levent mağazasına giderek, alışveriş yapmak için mekanı dolduran tüketicilerle keyifli sohbetler yaptık. İyi seyirler!

Konuyla ilgili değerlendirme yapan MediaMarkt İcra Kurulu Başkanı Yenal Gökyıldırım, tüketicilerin ihtiyaç ve istekleri gözetilerek düzenlenen kampanya fiyatlarının beklenenin de üzerinde ilgi gördüğünü ifade etti.

“Perşembe gecesi MediaMarkt internet sitesi ve Levent merkez mağazamızda başlattığımız kampanya ile devam eden süreçte, geçen senenin aynı dönemine göre iki kattan daha fazla satış gerçekleştirdik. Kampanya tarihinin rekoruna ulaştık” diye konuşan Gökyıldırım, tüm tüketicilere teşekkür etti. En çok ilgi çeken ürünlerin, akıllı telefonlar ve oyun konsolları olduğuna vurgu yapan Gökyıldırım, tüm kategorilerde önemli satışlar yaptıklarını da sözlerine ekledi.

Cevap bırakın