Saçlarınızı kendiniz şekillendirin!

0

Yoğun bir iş hayatım olduğu için kuaföre gitmeye pek zamanım kalmıyor. Kalsa da o zamanı uyuyarak değerlendirmeyi tercih ediyorum. Sabah toplantılarına gitmeden önce kuaföre gitmek ise çekilecek çile değil. Zaten sabahın 7’sinde açık kuaför bulmak mucize! Dolayısı ile bu şartlarda yapılabilecek en akıl karı iş eve saç şekillendiricisi almak! Her ne kadar saç şekillendirme konusunda kuaförüm kadar başarılı olamasam da yaptığım saçlarla günü kurtarıyorum..

ali-tacir-mos-bebek

Bu ay kuaförüm MOS BEBEK’ten Ali Tacir’le birlikte Arzum Bellissima Creativity saç düzleştiricisini birlikte test ettik. Ali’ye göre: “Arzum Bellisima Creaivity Saç Düzleştiricisi tüketicinin ihtiyacını görecek bir ürün. Hatta kuaförler bile salonlarında kullanabilir!”

Arzum Bellissima Creativity Düzleşticisi: Arzum Bellissima Creativity Düzleşticisi, her düzleştiricide olmayan özel tasarımı sayesinde düzleştirmenin yanı sıra mükemmel ve hareketli bukleler yapma imkanı veriyor. Makinenin hareket eden  plakaları ısıyı her noktaya eşit dağıtıyor, bu sayede saçın her yerine aynı şekli verebiliyor. Keratin katkılı seramik kaplama plakaları ile düzleştirirken saçın bakımına da yardımcı olan Arzum Bellissima Creativity Infrared Düzleşticisi’nin sıcaklık ayarı  her saç tipine uygun olarak (130 ºC – 230 ºC) ayarlanabiliyor. Mükemmel bukleler için özel tasarım yuvarlak gövdeye sahip olan ürün, Dual Action System, 4’lü plaka sistemi ve Türkiye’de ilk olan Infrared teknolojisi sayesinde saçın  yıpranmasını önlüyor ve şekillendirirken saçı kurutmuyor ve kırmıyor.  Kategorisindeki diğer ürünlere göre profesyonele yakın bir kalitesi var.  Ürünün kablosunun 360º dönmesi, Ali’nin tabiriyle “mükemmel” bir özellik çünkü bu kablo sorunu nedeniyle saç şekillendiriciler en fazla 1 yıl gibi bir süre kullanılabiliyor.

arzummarkamarkaj

Dalgalı saçları seviyorsanız bu ürün tam size göre

Az miktarda saçı plakaya kullanıp, saçlarınızı kolayca şekillendirebiliyorsunuz. Infrared teknolojisi sayesinde şekillendiriciniz oldukça kısa bir zamanda ısınıyor. Bu oldukça önemli bir avantaj. Ürünün en sevdiğim özelliği ise güzel dalga vermesi ve dalgaların hemen düşmemesi. Ertesi gün bile saçlarınızı doğal görünümlü dalgalarıyla kullanabilirsiniz. Benim gibi dalgalı saçlarıyla çok mutlu olan biriyseniz eğer ürünün tam size göre olduğunu söyleyebilirim!

Saç şekillendirirken nelere dikkat etmelisiniz?

  • Saçınıza zarar vermeyen keratin katkılı ve infrared olmalı
  • Saçı kurutmamalı,
  • Isıya karşı koruyucu ürünler kullanılmalı,
  • Saç şekillendirilirken 180 derece aşılmamalı,
  • Ürün saçta 10 sn’den fazla tutulmamalı,
  • Saç şekillendirilmeye başlanmadan önce ince bir tarakla saç taranmalı

poly-toplu

Saçlarınıza istediğiniz şekli verin

Fakir Hausgeräte’den, kedine özen gösteren kadınlara şık ve işlevsel ürünler. Fakir Poly Saç Şekillendirici ile saçlarınıza istediğiniz şekli vererek, havalı bir görünüme sahip olacaksınız. 5 farklı saç şekillendirme başlığı, 2 si 1 arada plakalar zig zag ve düzleştirici, 19mm çapında saç maşası, 25mm çapında saç maşası, dalga formu veren oval maşa gibi aparatlarıyla saçınıza birbirinden şık şekiller vereceksiniz. Fakir Poly Saç Şekillendirici, saçın elektriklenmesini, yıpranmasını önleyen seramik turmalin kaplı plaka ve maşalar ile saçlarınıza sağlıklı ve canlı bir görünüm kazandırıyor. Fakir Ion Jet Saç Düzleştirici, düz saç seven kadınları pürüzsüz ve canlı saçlara kavuşturuyor. 120°C – 200°C arası ısı ayarı, seramik kaplı 27 mm genişliğinde plakalarıyla saçlarınızı kolayca düzleştirmenize yardımcı oluyor. Otomatik kapanma özelliğiyle Fakir Ion Jet güvenli kullanım sağlıyor.

SE_C_29_CH1_other_PH5767D_picture_KF1_front_attachment_ENG_120315

Saçlarınıza istediğiniz şekli verin ve sabitleyin

Siemens’ten ışıltılı ve havalı saçlar için iki yeni makine: Siemens Ev Aletleri’nin, yeni geliştirdiği şık tasarımlı, sürekli iyonizasyon fonksiyonlu saç kurutma makineleri ile daha sağlıklı, daha havalı ve parlak saçlara sahip olmak mümkün. Siemens saç kurutma makinesi kullanıcıları saçlarına kolayca kendi tarzlarını yansıtan bir modeli uygulayabilecek.

Elektriklenmeyi azaltıyor

Siemens’in yeni PH5767D extremeIon saç kurutma makinesi, 4 kanaldan sürekli ürettiği iyonları en geniş alana yayarak elektriklenmede gözle görülür bir azalma sağlıyor. Bu sayede saçlar elektriklenmeden, parlak, ipeksi, güçlü bir görünüme kavuşuyor. 2000 watt’lık gücüyle kurutma işlemini süratle bitirip saça şekil vermeyi kolaylaştırırken, 2 ayrı hız ve sıcaklık kontrol düğmesi sayesinde 6 farklı ayar yapma imkânı sağlıyor. Beğendiğiniz saç modelini sabitlemek için entegre soğuk hava tuşu bulunan PH5767D extremeIon saç kurutma makinesinin, hava toplama başlığı sayesinde de saçlara kolayca şekil verilebiliyor. Makinenin geniş delikli ve uzun parmaklı difüzörü saçlara daha doğal bir görünüm kazandırıyor. Soft-touch yumuşak tutma yeri ergonomik bir kullanım sağlarken, aşırı ısınmada kendiliğinden kapanma özelliği de güvenlik için önemli ayrıntılardan biri olarak dikkat çekiyor.

Seyahatler için ideal

Siemens’in 1800 watt gücünde katlanabilir PH2511D extremeStyle saç kurutma makinesi ise seyahatler için ideal bir ürün. Siyah rengi ve   özel tasarımıyla öncelikle göz zevkine hitap eden PH2511D extremeStyle saç kurutma makinesi, 2 ayrı hız ve sıcaklık kontrol düğmesi sayesinde 6 farklı ayar yapmaya imkân veriyor. Hava toplama başlığı saça istediğiniz gibi şekil vermenizi sağlarken, saçınıza verdiğiniz modeli sabitlemek için de entegre “soğuk hava tuşu” bulunuyor. Ergonomik tasarımıyla kolayca kavranan makine, aşırı ısınma emniyeti ile de güvenli bir kullanım sunuyor.

PHS7961

Saçlarınız kuaförden çıkmış gibi olsun

Bosch ClassicCoiffeur saç kurutma makinesi ve düzleştirici: Bosch ClassicCoiffeur saç kurutma makinesi ve düzleştirici ile kuaförde profesyoneller tarafından şekillendirilmiş gibi göz kamaştırıcı saç modellerini, evinizin rahatlığında ve saçlarınıza zarar vermeden elde etmeniz mümkün.

Bosch Ev Aletleri, ClassicCoiffeur serisi ile istediğiniz saç modellerini, evinizin rahatlığında elde etmenizi sağlıyor. Yeni nesil saç kurutma makinesi ve düzleştiriciden oluşan ClassicCoiffeur serisi, statik elektriği önleyen iyonizasyon özelliğiyle daha kolay taranan, daha düz ve daha parlak saçlar elde etmenize imkân veriyor. Ürünler, asma halkası ve 1.8 metrelik uzun bağlantı kablosu ile kullanım kolaylığı sağlarken, siyah-kırmızı renk kombiniyle güzellik rutininize şıklık katıyor.

Saç şekillendirmede en güçlü yardımcınız

Bosch’un bugüne kadar sunduğu en güçlü saç kurutma makinesi olan ClassicCoiffeur PHD7961, 2300 Watt’lık güçlü hava akımı sağlayan, uzun ömürlü, düşük sesli profesyonel turbo AC motora sahip. Turbo motoru sayesinde sunduğu ekstra güçlü hava akımı ile saçlarınızı çok daha kısa sürede kurutuyor. İki ayrı hız ve sıcaklık kontrol düğmesi sayesinde altı farklı ayar imkânı da bulunan saç kurutma makinesinin ekstra dar profesyonel hava toplama başlığı, saça kolayca şekil vermek için kullanılıyor. Cihazın soğuk hava üfleme özelliği ile saç şeklinin sabitlenmesi mümkün oluyor. Çıkarılabilen hava ızgarası sayesinde temizlemesi kolay olan ClassicCoiffeur PHD7961 saç kurutma makinesi, aşırı ısınma emniyeti özelliği ile de güvenle kullanılıyor.

Hayalinizdeki saç modelini yaratmak için tek bir cihaz yeterli

Bosch ClassicCoiffeur PHS7961 saç düzleştirici, 120-200°C sıcaklığı ve saç şekillendirme için ideal ısı dağılımı sağlayan hareketli plakaları ile saçlara zarar vermeden en iyi sonuçları sunuyor. Döner kablosuyla hareket özgürlüğü sağlanırken kilit sistemi sayesinde saklama kolaylığı elde ediliyor. Diğer bir avantajı da düzleştiricinin sadece 25 saniye gibi kısa bir sürede kullanıma hazır hale gelmesi. Bu özelliği ile, son dakikada saçınızı şekillendirmeniz gerektiği zaman yardımınıza yetişiyor. Yuvarlatılmış kenarları sayesinde bukle yapmak için de kullanabileceğiniz ClassicCoiffeur PHS7961 saç düzleştirici, hayalinizdeki saç modeline tek bir cihazla ulaşma imkânı sunuyor.

 

VESTEL _SAC MASASI_ACELYA_89TL

Vestel Açelya Saç Şekillendiricileri: Vestel’in Açelya saç şekillendiricileri, sahip oldukları seramik kaplı maşaları ile yıpranmadan şekillenen sağlıklı saçlar yaratıyor. Açelya M ve S olmak üzere iki modelde sunulan saç şekillendiricileri, LCD ekran üzerinden 210˚C’ye kadar ulaşan ayarlanabilir ısı ayarına sahip. 360˚ dönebilen başlıkları kolay kullanım sunarken, aşırı ısınmaya karşı sunulan özel emniyet sistemi güvenliği en üst düzeye taşıyor.

 

Cevap bırakın