Ruhunuzu Twitter ile dinlendirin

0

Twitter Announces Plan To Float On Stock Market

İnsan hep mutlu, eğlenceli ve huzurlu olmak ister. Ancak bazı zamanlarda aklınızdaki sorulara yanıtlar bulamayabilirsiniz. İstekleriniz gerçekleşmediği için mutsuz olur, gününüzü aydınlatacak bir cümle okumak istersiniz. Bir bakmışsınız ki Twitter’da okuduğunuz bir dörtlük, bir kitaptan alıntı veya kişisel bir paylaşım, ruhunuzu dinlendiriverir ve mutsuzluğunuza son verir.

Bu kış soğuğunda içinizi ısıtacak, size motivasyon verecek fikirler, paylaşımlar okumak istiyorsanız önerimiz olan hesaplara bir uğrayın deriz….

@DoganCuceloglu: Türkiye’nin önde gelen psikologlarından olan Doğan Cüceloğlu, sadece kitapları, seminerleri ve programlarıyla değil, Twitter’da paylaştıklarıyla da herkese ulaşıyor. Cüceloğlu, kitaplardan alıntılar yapan, güzel yazıları paylaşan, ufkunuzu açan bir dünyanın kapılarını aralıyor.

@SunayAkin: Sunay Akın’ı anlatmak için şair, hikaye anlatıcı, oyuncak hayranı desek yetmez. Akin, çocuklara yetişkinlere hitap edecek şiirlerden alıntılar, kitaplardan paragraflar ve güzel notlarıyla hayata daha sıkı bağlanmanızı ve bunu yaparken de düşünmenizi sağlıyor.

cozy-bed-reading-ebook

@akapismak: Kişisel gelişim seminerleriyle birçok kişinin hayatında olumlu izler bırakan Aşkım Kapışmak, twitter hesabında da aşktan mutluluğa birçok konuda içinizi aydınlatan paylaşımlarda bulunuyor. Kimbilir belki siz de bunaldığınız bir anda huzuru okuduğunuz bir tweet ile bulursunuz.

@csureya: Birbirinden güzel şiirler, bambaşka dünyanın kapılarını aralayacak olan kitaplar, üzgün olduğunuz bir günde ruhunuzu aydınlatacak sözlere bu adreste bulabilirsiniz. 1990 yılında hayatını kaybetse de kitaplarıyla ölümsüz olan şair Cemal Süreya adına açılan hesapta, anketler yapılıyor, kitaplar tanıtılıyor.

@kucukprenstwit: Milyonları peşinden sürükleyen Küçük prens’in Türkiye’de de çok sayıda hayranı var. Kitap adına açılan Türkçe Twitter hesabında kendinizi hafif de olsa kötü hissettiğiniz zaman okuyup gülümseyebileceğiniz, hayata dair umutlarınızı arttıracak cümleler bulabilirsiniz.

Cevap bırakın