ROG, Meta Buffs serisini duyurdu

0

Yeni ROG ekran kartları, ekranlar, çevre birimleri ve router’lar, rekabette fark yaratacak en iyi oyun özellikleriyle donatıldı…

ASUS Republic of Gamers (ROG), internet üzerinden düzenlediği Meta Buffs lansman etkinliğinde yepyeni oyuncu ürünleri serisini duyurdu. Etkinliğin temasına uygun olan yeni ürünlerin tümü oyun deneyimini yeni bir seviyeye çıkaran daha hafif, daha hızlı ve daha güçlü modellerden oluşuyor.

Seride yer alan yeni ROG Strix GeForce RTX 30 Serisi ekran kartları, gelişmiş bir termal tasarıma ve yeni NVIDIA Ampere mimarisiyle güçlü performansa sahip. 2. nesil RTX modelleri olan yeni NVIDIA GeForce RTX 30 Serisi GPU’larda yeni RT Çekirdekleri, Tensor Çekirdekleri ve akış işlemcileri yer alıyor. Tüm bunlar bir arada, iddialı görüntülerin, kare hızlarının, oyunlar ve yaratıcı uygulamalar için yapay zeka destekli hızlandırma özelliğinin ortaya çıkmasını sağlıyor.

ROG ayrıca son derece hızlı ve akıcı görüntüler için ROG Swift PG329Q, ROG Swift 360Hz PG259QN ve ROG Swift 360Hz PG259QNR oyuncu monitörlerini, düşük gürültülü ve çok yönlü soğutma performansı sunan ROG Strix XF 120 fanı, dünyanın ilk Wi-Fi 6E router modeli olan ROG Rapture GT-AXE11000’i, hızlı, güvenilir ve dayanıklı ROG RX Red optik mekanik anahtarlara ilk kez yer veren ROG Strix Scope RX oyuncu klavyeyi, kompakt ve çevik kontrol imkanı sunan ROG Keris Wireless mouse’u, kristal netliğinde ses veren ROG Delta S kulaklığı ve su, yağ ve toz tutmayan koruyucu katmanlı geniş bir mousepad olan ROG Scabbard II’yi de tanıttı.

Cevap bırakın