Mediatrend Desktop Mediatrend Mobile
Mediatrend Desktop Mediatrend Mobile
Diğer
  HaberlerOyunRiot Forge'un geliştirdiği Song of Nunu: A League of Legends Story 1...

  Riot Forge’un geliştirdiği Song of Nunu: A League of Legends Story 1 Kasım’da çıkıyor

  Riot Forge Tequila Works’ün geliştirdiği hikâye odaklı macera oyunu Song of Nunu: A League of Legends Story™’nin 1 Kasım 2023 Çarşamba gününde Nintendo Switch™ ve Steam, GOG ve Epic Games Store aracılığıyla PC platformları için çıkış yapacağını duyurdu. 

  Ayrıca oyunun ilerleyen zamanlarda diğer oyun konsolları için de çıkış yapacağını açıkladı. Hem temel oyun hem de Collector’s Edition sürümü ön siparişe açıldı. Şirket aynı zamanda gizemli ve büyülü Bandle Şehri dünyasında geçen, Lazy Bear Games’in geliştirdiği üretim odaklı rol yapma oyunu Bandle Tale: A League of Legends Story™’yi de duyurdu.

  Song of Nunu: A League of Legends Story™ artık dijital mağazalardan ön siparişle 29,99 $ karşılığında alınabilir. Oyunu ön siparişle alanlar bonus hediye olarak bir dijital sanat kitabına da sahip olacak. Ayrıca bir adet Willump pelüşü, bir adet poro pelüşü, bir adet Song of Nunu sanat kitabı, dört adet Freljord kartpostalı, beş adet koleksiyonluk mineli rozet, bir adet koleksiyonluk poster ve bir adet açılır diorama içeren fiziksel Collector’s Edition sürümü de 99,99 $ karşılığında merch.riotgames.com adresinden alınabilecek. Ayrıca Collector’s Edition sürümünü edinenlere stoklarla sınırlı olarak Nunu pelüş şapkası hediye edilecek.

  Song of Nunu: A League of Legends Story™’ oyuncuları LoL’ün en çok sevilen şampiyonlarından iki yakın dost Nunu ve Willump’la unutulmaz bir yolculuğa çıkıyor. Oyuncular s ert fırtınalar, vahşi kurtlar ve efsunlarla dolu ayaz kesmiş bir diyar olan Freljord’da dere tepe demeden yürüyecek, tırmanacak ve kızakla kayacak. Ayrıca donmuş bölgelerde ilerlemek için zekâlarını konuşturacak ve buzun altında yatan gizemleri açığa çıkaracak.

  Haberler

  BUNLARI DA BEĞENEBİLİRSİN