Resident Evil Village hakkında yeni detaylar duyuruldu

0

Oyun serisinin bir sonraki merakla beklenen versiyonu, 7 Mayıs 2021’de PlayStation 5, PlayStation 4, Xbox Series X | S, Xbox One, Steam ve Stadia’da dünya çapında yayınlanacak olan Resident Evil Village ile yakında geliyor.

Lansman öncesinde Capcom, yeni bir Resident Evil Showcase dijital etkinliğinin Nisan ayında geleceğini doğruladı ve yakında çıkacak olan çok oyunculu Resident Evil Re: Verse için açık beta testinin ayrıntılarını duyurdu.

Yeni oyun ayrıntıları, Nisan ayında yeni bir Resident Evil Showcase dijital etkinliğinde açıklanacak ve 7 Mayıs’ta Resident Evil Village piyasaya sürüldüğünde hayranlara kendilerini nelerin beklediğine dair bir bakış sunacak. Ocak’taki Resident Evil Showcase, önemli yeni oyun özellikleri , Resident Evil Village için karakterler ve diğer oyunların güncellemeleri hakkında bilgi verdi ve Nisan etkinliği, paylaşılacak yeni oyun içeriği ile 25. yıl dönümü haberleriyle devam edecek.

Diğer öne çıkanlar…

Resident Evil Village için ön siparişler, tüm platformlar için dijital Standart ve Deluxe Sürüm seçeneklerinin yanı sıra konsol oyuncuları için fiziksel Standart ve Koleksiyoncu Sürümü ile birlikte mevcut. Dijital Deluxe Sürüm, temel oyunu ve bir Samurai Edge silahı, Resident Evil 7 biohazard’dan esinlenen görüntü ekranı filtresi, teyp kaydedici kaydetme noktası seçeneği gibi ek oyun içi içerikten oluşan dijital bir ” Trauma Pack” içeriyor.

Fiziksel Collector’s Edition, Deluxe Sürüm içeriğinin yanı sıra, franchise emektarı Chris Redfield’ın çarpıcı bir heykelini, bir SteelBook çantası, sanat kitabı, köyün kumaş bir haritası ve key art gösteren bir A4 baskısı içerir.

Cevap bırakın