Resident Evil 7 Collector’s Edition Duyuruldu

0

resident-evil-7-ce-640x361

Resident Evil 7: Biohazard, 2017’nin merakla beklenen korku oyunlarından. 24 Ocak 2016’da çıkışını gerçekleştireceği duyurulan yapım için bir de ‘özel set’ hazırlandı. Oyunların özel sürümleri ilginizi çekiyorsa korku yapımı Resident Evil 7’nin söz konusu versiyonu ilginizi çekebilir. Koleksiyonerlere hitap eden versiyon, Resident Evil 7 Collector’s Edition adıyla gelecek.

Kökeni 90’ların ortalarına kadar (1996) giden korku oyunu serisinin yedincisi için gelecek özel sürüm paketi dopdolu. Bir adet kukla şeklinde USB sürücü, metal bir kasa, VHS kaset kutusu, özel bir taş baskı, muhtemelen oyundaki ürpertici müziklerden bazılarının (Go Tell Aunt Rhody gibi) çalınabildiği müzik kutusu, oldukça uzun ve yanıp sönen bir LED ışık dikkat çekiyor. Beklenildiği üzere oyunun bir adet kopyasını da içeren bu ilgi çekici setin, ABD için 180 dolar fiyat etiketi ile satışa sunulacağı belirtiliyor.

Resident Evil 7: Biohazard, PC, PS4, Xbox One ve PlayStation VR’da oynanabilecek. Özellikle VR tarafındaki versiyonun oyun dünyasında büyük merak uyandırdığını belirtelim.

Son yıllarda düşüşe geçen serinin, ilk yıllarındaki yapımları bir hayli arattığı biliniyor. Ancak sonraki Resident Evil oyunu için şimdiye kadar gerçekleştirilen tanıtımların heyecan katsayısını canlı tuttuğu da bir gerçek.

Türkiye’de de çıkışını gerçekleştirecek video oyunun tanıtım videolarından birini haberin devamında izleyebilirsiniz. İyi seyirler…

Cevap bırakın