Resident Evil 3 için gelen haberler oyuncuları heyecanlandırdı

0

3 Nisan 2020 tarihinde PlayStation 4, Xbox One ve PC platformları için satışa sunulacak olan Resident Evil 3, bir kez daha korku ile gerilimin adresi olacak. Kendisinin orijinal versiyonu Resident Evil 3: Nemesis, 1999 yılında piyasaya çıkmıştı. Resident 3 Remake tanıtım videosu için bekleyenler, istediklerini aldı.

Resident Evil 3 Remake tanıtım videosu

Resident Evil 3 Remake tanıtım videosu neler sunuyor?

Resident Evil serisinin yapımcısı Capcom, Raccoon City hikayesinin devam edeceğini duyurdu. Oyuncuların yakından bildiği Jill Valentine, korku oyunlarını sevenlerin evine bir kez daha konuk olacak. Zira Resident Evil serisinin hayranları, daha önce Raccoon City’den kaçmayı başarmıştı. Aynı senaryo, bir kez daha yaşanacak.

Geliştirilmiş grafikleri sayesinde 1999 yılı ile günümüzü birleştiren Capcom, Resident Evil 3 Remake adına oldukça umutlu. Resident Evil 2 Remake eşliğinde istediği satış rakamlarına ulaşan başarılı şirket, RE 3 Remake projesini uzun bir süre boyunca sakladı. Resident Evil 3 Remake tanıtım videosu, bu gizliliği bozdu.

Resident Evil 3 Remake tanıtım videosu

Ülkemizde de satışa sunulacak olan gerilim yapımı, Resident Evil 2 oyununun kullandığı oyun motorunu kullanacak. Buna ek olarak oyunda Resident Evil Resistance adında bir adet çevrim içi oyun modu da yer alacak. Bu oyun seçeneğinde Resident Evil 2’den de izler bulunacak.

20 senelik oyunun hayranları yıllarca bu an için beklemişti. Eğer siz de onlardan biriyseniz aşağıdaki videolar sizi 1999 yılına geri döndürebilir. Dilerseniz sizi önümüzdeki yılın en çok konuşulacak olan oyunlarından birisi olma yolunda ilerleyen RE 3 Remake için paylaşılan görüntüler ile baş başa bırakalım. İyi seyirler.

Cevap bırakın