Resident Evil 3 Remake ekran görüntüleri ortaya çıktı

0

Resident Evil 3 Remake; PC, PS4 ve Xbox One için 3 Nisan’da satışa sunulacak. Bu tarihe adım adım yaklaşırken, oyunun bazı ekran görüntüleri ortaya çıktı. Resident Evil 3 Remake ekran görüntüleri bize Jill Valentine’ı ve Nemesis’i göstermiş oldu.

Resident Evil 3 Remake ekran görüntüleri ne anlatıyor?

Resident Evil 2 Remake’in oyuncular tarafından yoğun ilgi görmesinin ardından Capcom, Resident Evil 3 Remake için kolları sıvadı. Oyun başta da söylediğimiz gibi nisan ayının ilk günlerinde oyuncularla buluşacak. Geliştirmeler devam ederken, iki farklı ekran görüntüsü karşımıza çıktı.

Residence of Evil isimli bir Twitter hesabı oyundan bazı ekran görüntüleri paylaştı. Bu paylaşımların bir kısmında Jill Valentine’ı görüyoruz. Görüntülerden birinde Jill elinde bir av tüfeği ile Nemesis’in karşısına dikilmiş durumda. Ayrıca, görüntüler bize Racoon City’nin sokaklarını da gösteriyor.

Capcom yaptığı açıklamalarda oyunda bazı değişiklikler yapacağını söylemişti. Yani orijinal oyundan esintiler taşısa da bu oyunda birçok değişiklik görmeyi bekleyebiliriz. Bunu Resident Evil 2 Remake oyununda da görmüştük.

Deneyimli oyuncular Resident Evil 3’te, Nemesis’in hangi sahnede ne zaman ortaya çıkacağını biliyordu. Capcom bunu da yeni oyun ile birlikte değiştirecek. Nemesis’in yapay zekası da elden geçirilecek.

Oyunun çıkış günü yaklaştıkça daha fazla görsel ve fragman yayınlanacak.

Cevap bırakın