Resident Evil 3 için beklenen mutlu son yaklaşıyor

0

Yapımcılığını ve dağıtımcılığı Capcom’un üstlendiği Remake Evil 3, bir kez daha PC platformunu ziyaret edecek. Korku ve aksiyon oyununu modern grafik standartlarına uyarak yeniden hazırlayan Capcom, Steam ile olan iş ortaklığı sonucunda oyunculara beklenen müjdeyi verdi. Resident Evil 3 ön sipariş fırsatı geldi! Detaylar neler?

Resident Evil 3 ön sipariş

Resident Evil 3 ön sipariş için hazır

PC kullanıcılarını uykusuz bırakacak olacak efsane serinin 3. ana oyunu, yapımın ana karakteri Jill Valentine’ın hikayesini ele alıyor. Raccoon şehrine yayılan biyolojik virüs salgını sonrası yaşamayı başaran Valentine, ölülerin canlanmasını ve onların dünyayı mahvetmesini sağlayan Umbrella isimli şirkete karşı savaş açıyor.

Bir biyo-organik silah olan Nemesis, S.T.A.R.S ekibini yok etmek amacı ile Umbrella tarafından tasarlandı. Oyuncular, bu bağlamda, Jill Valentine’ın hem Nemesis’e hem de Umbrella’ya karşı açtığı savaşta önemli bir rol oynuyor.

Resident Evil 3 ön sipariş

Bunun dışında 1’e 4 çoklu oyuncu modu ile de dikkat çeken Resident Evil 3, 1999 yılında Resident Evil 3: Nemesis adı ile piyasaya sürülmüştü. Dilerseniz bu yapımı bilgisayarınıza yüklemeniz adına ihtiyaç duyacağınız sistem gereksinimlerini aşağıda bulabilirsiniz:

İşletim Sistemi: Windows 7, 8.1 veya 10 (64 bit)
DirectX: Sürüm 11
İşlemci: Intel Core i5-4460, AMD FX 6300 veya daha iyi bir işlemci
Bellek: 8 GB RAM
Ekran Kartı: NVIDIA GeForce GTX 760 veya AMD Radeon R7 260x (2 GB bellekli modeller)

Yapımın ön sipariş sayfası Steam’de yer alıyor. Kendisinin fiyatı 79.99 dolar olarak belirlenmiş. Yakın bir zaman içerisinde oyunun Türk lirası cinsinden de ön siparişe açılacağı gelen bilgiler arasında yer alıyor. Resident Evil 3 ön sipariş fırsatını kullanan kişiler arasında yer alacak mısınız?

Cevap bırakın