Redmi’nin amiral gemisi ailesi genişliyor

0

Yılın başlarında akıllı telefon pazarına Redmi cephesinden model ailesi piyasaya sürüldü. K20 serisini piyasaya süren Redmi, ilk amiral gemisi K20 Pro modelini de böylece karşımıza çıkarmış oldu. Redmi şimdilerde K20 ailesi için yeni bir hazırlık aşamasında. 

Redmi amiral gemisi ailesi büyüyor

Xiaomi’nin alt markası olan Redmi, son sürat 16 Ağustos gününe hazırlanıyor. Şimdilik bu tarihte şirketin ne tanıtılacağı bilinmiyor ancak Redmi K20 ile ilgili bir şeylerin geldiğini söyleyebiliriz. Çin’de çıkan reklamlar yeni etkinliğin K20 ile ilgili olduğuna işaret ediyor. Boks eldivenlerini daha önce K20’nin pazarlama stratejisinde görmüştük. Yeni etkinlik için de aynı stratejinin kullanılması K20 ile ilgili yeni haberlerin geleceğini doğruluyor diyebiliriz. 

Ayrıca paylaşılan sosyal medya görsellerinde ‘KO’ ibaresi de dikkat çekiyor. K20 ailesi piyasaya çıktığında amiral gemisi katili olarak isimlendirilmişti. ‘KO’ yani ‘Knockout’ yazısının da buna işaret olduğu söyleniyor. Paylaşımda dikkat çeken bir diğer nokta ise One Championship ile olan işbirliği. Singapur merkezli spor medya kuruluşu Muay Thai, kickboks gibi sporlarla ilgileniyor. 

Sonuç olarak ortaya çıkan reklamların yeni bir K20 modeline işaret ettiğini söyleyebiliriz.

Mayıs ayının sonlarında 12 GB RAM’e sahip bir K20 Pro versiyonu TENAA’da görüntülenmişti. Bu tarih, söz konusu modelin resmi çıkış tarihi de olabilir.

Cevap bırakın