Redmi Note 9 için beklenen tarih açıklandı!

0

Xiaomi’nin alt markası Redmi, ülkemizde insanların karşısına çıkardığı uygun fiyatlı telefonlar ile oldukça fazla konuşulan bir marka. Özellikle Redmi Note serisi bu markanın ülkemizde en çok tanınmasına sebep olan modeli olarak anılıyor. Bu modelin en son üyesi Redmi Note 8’in üstüne çok konuşulacak bir model daha geliyor. İşte Redmi Note 9 çıkış tarihi ve beklentiler.

Redmi Note 9 çıkış tarihi ve beklentiler!

Redmi Hindistan Twitter hesabından yapılan paylaşımda, beklenen yeni modelin 12 Mart tarihinde karşımıza çıkacağı açıklandı. Açıklanan tarihin oldukça yakın olması kullanıcıları heyecanlandırdı. #ProCamerasMaxPerformance etiketi ile üst düzey bir kameraya sahip olacağı ve bu kameranın beklenenin çok ötesinde yüksek performans sunacağı vurgulanıyor. Yeni model, beklendiği gibi orta seviye bir donanıma ev sahipliği yapacak.

Ülkemizde uygun fiyatlı ürünleri ile kullanıcılara tatmin edici performans sunan markanın yeni telefonu için heyecanlanmamak elde değil. Yeni modelin gelmesi ile beraber daha fazla kullanıcı uygun fiyatlı telefonlar ile daha yüksek performans alacak ve kamera tarafındaki iyileştirmeler ile daha fazla fotoğraf çekebilecek.

Cevap bırakın