Redmi Note 8 Pro kullanıcılarına MIUI 12.5 müjdesi!

0

Çinli teknoloji devi Xiaomi MIUI 12.5 güncellemesinde hız kesmiyor. Şirket son günlerde orta seviye modellerine geçiş yaparken bugün buna Redmi Note 8 Pro’da eklendi. Uzun süredir beklenen MIUI 12.5 güncellemesi nihayet Redmi Note 8 Pro için kullanıma sunuldu.

Şu anda Xiaomi Çin’de ikinci etaba geçti ve güncellemeyi bu listede yer alan modellere yayınlıyor. Henüz birkaç gün önce Mi 10T serisi MIUI 12.5’i alırken, kısa bir süre sonra Redmi Note 8 Pro da bu güncellemeyi aldı.

Redmi Note 8 Pro MIUI 12.5 güncellemesini aldı

MIUI 12.5 Redmi Note 8 Pro için V12.5.1.0.RGGCNXM yapı numarasıyla geliyor. Her zaman olduğu gibi yeni sürümü ilk alan kullanıcılar yine Çin’dekiler oldu. Global sürüme sahip kişilerde aynı güncellemeyi bir ya da iki ay içerisinde kesin olarak alacaktır.

Redmi Note 8 Pro MIUI 12.5

Ancak global sürümü beklemeyip MIUI 12.5’i erkenden deneyimlemek mümkün. Bunun için aşağıda yer alan linkten güncelleme paketini indirerek TWRP yoluyla cihazlarınıza kurabilirsiniz. Tabii alternatif olarak EU ROM’u da beklemenizi tavsiye ederiz. Zira EU ROM Xiaomi kullanıcılarının popüler olarak kullandığı Custom ROM’lardan biridir ve çoklu dili de destekliyor. İşte Redmi Note 8 Pro için MIUI 12.5 indirme linki;

Redmi Note 8 ProChina Stable V12.5.1.0.RGGCNXM  güncellemesini indirmek için buraya tıklayın.

Not: Yukarıda linkte verilen güncelleme dosyayı yalnızca Çin dilini desteklemektir. Diğer diller desteklenmiyor ve Google servisleri de bu yazılımın içerisinde bulunmuyor. Dolayısıyla bu konu hakkında bilgi sahibi olmayan kişilerin Çin sürümünü yüklemesini tavsiye etmiyoruz.

 

Cevap bırakın