Mediatrend Desktop Mediatrend Mobile
Mediatrend Desktop Mediatrend Mobile
Diğer
  MobilandroidTürkiye’de de satılacak Redmi Note 13 Turbo’nun özellikleri sızdı!

  Türkiye’de de satılacak Redmi Note 13 Turbo’nun özellikleri sızdı!

  Xiaomi, geçtiğimiz sene ana vatanı Çin’de tanıttığı ve hemen ardından global olarak piyasaya sürdüğü Redmi Note 13 serisine yeni bir model eklemeyi planlıyor. Note 13 Turbo adlı bu model, merakla bekleniyor. Son olarak önemli bir gelişme yaşandı. Öyle ki Redmi Note 13 Turbo özellikleri sızdı.

  Mikroblog platformu Weibo’da paylaşılan bilgilere göre Redmi Note 13 TurboTCL ve Tianma tarafından üretilen ekrana yer verecek. Bu ekran, 1.5K çözünürlüğe sahip olacak. Bununla birlikte henüz değeri bilinmese de yüksek bir yenileme hızı sunacak.

  Beklenen Redmi Note 13 Turbo özellikleri

  Telefon, 50 Megapiksel çözünürlüğünde Sony IMX882 ana kameraya sahip olacak. Daha önceki iddialara göre cihazda 8 Megapiksel Sony IMX355 ultra geniş açılı kamera ve 2 Megapiksel yardımcı lens de bulunacak. Ön taraftaysa 20 Megapiksellik özçekim kamerası yer alacak. Son olarak telefonun 90W hızlı şarjdan beslenen 5.000 mAh kapasitesinde bir bataryadan güç çekeceği de iddialar arasında.

  Söylentilere Redmi Note 13 Turbo, küresel pazara POCO F6 ismiyle gelecek. Modelin nisan veya mayıs ayında tanıtılacağı söyleniyor. Dahası, ülkemizde de satışa sunulması muhtemel.

  Beklenen Redmi Note 13 Turbo özellikleri şu şekilde sıralandı;

  Özellik Değer
  Ekran TCL ve Tianma tarafından üretilen 1.5K çözünürlük, yüksek yenileme hızı
  Ana Kamera 50 Megapiksel çözünürlükte Sony IMX882
  Ultra Geniş Açılı Kamera 8 Megapiksel Sony IMX355
  Yardımcı Lens 2 Megapiksel
  Özçekim Kamerası 20 Megapiksel
  Batarya 5.000 mAh, 90W hızlı şarj

  Peki siz bu konu hakkında neler düşünüyorsunuz? Redmi Note 13 Turbo modelinden beklentileriniz neler? Görüşlerinizi aşağıdaki Yorumlar kısmından bizimle paylaşabilirsiniz.

  Haberler

  BUNLARI DA BEĞENEBİLİRSİN