Redmi Note 10S internet sitesinde göründü

0

Redmi akıllı telefon tarafında başarılı bir ivme yakalamışken Redmi Note 10S modeli internet sitesinde karşımıza çıktı. Telefonun 13 Mayıs tarihinde Hindistan’da tanıtılması bekleniyorken etkinlik öncesi telefonun Amazon’un internet sitesinde listeleniyor.

Akıllı telefonunu tanıtmasının ötesinde şirket aynı zamanda Redmi Watch akıllı saatini de piyasaya sürmeye hazırlanıyor. Cihaz daha önce küresel olarak karşımıza çıkmıştı.

Redmi Note 10S özellikleri ve tasarımı

Akıllı telefonların büyük bir çoğunluğu artık tanıtılmadan önce sızdırılıyor. Redmi Note 10S’in de kaderi aynı oluyor ve etkinlik öncesinde karşımıza çıkıyor. Cihaz daha önce de Google Play Console’de temel özellikleriyle ortaya çıkmıştı.

Redmi Note 10S

Telefonun IP53 sertifikasına sahip olduğunu, Gorilla Glass ile korunduğunu ve S-AMOLED ekranlı olduğunu aktaralım. Aynı zamanda daha dokulu bir tasarımı tercih eden şirket telefonuna Hi-Res Audio desteğine sahip çift stereo hoparlörü eklemiş. Telefonun arka tarafta dörtlü bir kamera kurulumu bulunuyor ve ön tarafta tam ortada konumlandırılan bir özçekim kamerası var.

Telefonun Hindistan’da piyasaya sürülecek versiyonunda 6 GB/8 GB RAM seçeneklerine ek olarak 128 GB depolama alanı seçenekleriyle sunulacak.

Cevap bırakın