Redmi K40 oyuncu telefonu için dikkat çeken ortaklık

0

Mobil tarafta dikkat çeken cihazlar piyasaya süren akıllı telefon üreticileri yepyeni özelliklerde oyuncu odaklı telefonlarını tanıtıyor. Redmi tarafından tasarlanan yeni telefon serisi için oldukça dikkat çekiyor. Redmi K40 Game Edition olarak da adlandırılan telefon modeli 5.000 mAh batarya ve onu hızla şarj edecek 67W hızlı şarj desteği ile oldukça dikkat çekiyor.

Redmi K40 Game Edition özellikleri ve kurduğu ortaklık

Xiaomi’nin alt markası olan Redmi, çıkarttığı telefonlarla adından söz ettiriyor. Şirketin yolda olan yeni özel telefonu içinse resmi duyurular gelmeye devam ediyor. En son cihazın 120Hz ekran yenileme hızında AMOLED bir yapı üzerine kurulu 6.67 inçlik ekranıyla bizleri karşılayacağını öğrenmiştik.

Redmi, cihazın hoparlör tarafında ise JBL ile ortaklık kurduğunu açıkladı. Oyun oynamak için özel olarak tasarlanan akıllı telefonun hoparlörü de oldukça önemli. Bu nedenle piyasada ses tarafında önemli bir aktörü tercih eden Redmi, ses tarafında da oldukça iddialı görünüyor.

Redmi K40 Game Edition-00

Hatırlayacağınız üzere Xiaomi de akıllı telefonlarındaki ses altyapısı için Harman Kardon ile bir ortaklık kurmuş yeni piyasaya sürdüğü cihazlarında bu kuruluma yer vermişti.

Redmi’nin yeni piyasaya süreceği telefonu hakkında bildiğimiz diğer özellikleri arasında gücünü MediaTek Dimensity 1200 işlemciden alacak olması var.

Cevap bırakın