Redmi K20 kutu ve kılıf tasarımı yayınlandı!

0

Redmi’nin merakla beklenen yeni amiral gemisi Redmi K20, üst düzey özellikleri ile oldukça dikkat çekecek. Geçtiğimiz günlerde modele ait ortaya çıkan görüntülerin ardından, modelin kutu ve kılıf tasarımları da yayınlandı.

Redmi K20 kutu ve kılıf tasarımı yayınlandı!

Xiaomi CEO’su Lei Jun yaptığı açıklamada Redmi K20’nin yakın bir tarihte tanıtılacağını doğruladı. Bu açıklamalara karşın şu an tanıtım tarihi belli olmayan modele ait kutu, kılıf ve ticari ürün tasarımları da Jun tarafından yayınlandı.

K20’nin kutusu oldukça sade bir tasarıma sahip. Genel hatlarıyla basit bir duruş sergileyen kutu, içerisinde ise güçlü bir modeli taşıyacak. Kutunun üstünde bulunan motif, kılıf ve tişört üzerinde de kendisine yer buluyor.

Redmi K20 özellikleri nasıl olacak?

6.39 inç Full HD Plus çözünürlüğünde AMOLED bir ekran ile kullanıcılara sunulması beklenen cihazın, ekran tasarımı konusunda çentiksiz bir ekran ve pop-up bir ön kamera sistemi ile gelmesi beklense de henüz net bilgiler yok. Ayrıca 27W hızlı şarj desteğine sahip 4000 mAh bataryadan güç alması da beklenenler arasında.

Son olarak, yeni amiral gemisinin pek çok cihazda olduğu gibi ekran üzerinde parmak izi okuyucu ile gelmesi bekleniyor. Cihaz hem donanım hem de tasarım özellikleriyle uygun fiyatlı amiral gemisi cihazlar arasında ön plana çıkacak gibi duruyor.

Cevap bırakın