Redmi yeni amiral gemisinin görüntüsünü yayınladı!

0

Xiaomi CEO‘su Lei Jun, geçtiğimiz günlerde yaptığı açıklamada Redmi‘nin bu yıl içerisinde piyasaya yeni bir amiral gemisi sunacağını belirtmişti. Muadillerine göre daha uygun fiyat konumlandırılmasına sahip olacağı açıklanan cihaz, Snapdragon 855 işlemciden gücünü alacak. Redmi CEO‘su geçtiğimiz saatlerde söz konusu modelle ilgili muhtemel iki tasarımı yayınladı.

Redmi CEO’su yeni amiral gemisine ait muhtemel tasarımları paylaştı!

Çin’in ünlü sosyal ağı Weibo‘da paylaşım yapan Lu Weibing, telefonun görünüşüne yönelik iki farklı tasarımı kullanıcılarla paylaştı. Paylaşılan iki tasarım oldukça sade ve yalnızca temel hatları belli ediyor. Bununla birlikte iki tasarım arasında bulunan tek fark kamera konumlandırılması tarafında.

Bir numaralı tasarımda ön kamera ekran içinde delikle konumlandırmaya sahip. İki numaralı tasarımda ise kamera pop-up bir yapıya sahip. Kızaklı kameranın tam ekran avantajı bulunsa da, bu yapının sağlamlığı konusunda akılda bazı soru işaretleri bulunmakta.

Redmi CEO’su Lu Weibing, yaptığı paylaşımla birlikte kullanıcılara hangi tasarımı tercih ettiklerini sordu. Şu an anket sonuçlarına göz attığımızda pek çok kullanıcının iki numaralı tasarımı tercih ettiğini söyleyebiliriz.

 

Cevap bırakın