Red Dead Redemption 2 duyuruldu!

0

maxresdefault

Geçtiğimiz günlerde, sosyal medya kanalları üzerinden paylaştığı görsellerle Red Dead Redemption’ın devam oyununu bekleyen oyuncuların heyecan katsayısını yükselten Rockstar Games, Red Dead Redemption 2’yi resmi olarak duyurdu.

2017’nin son çeyreğinde dijital market ve raflarda yerini alacak Red Dead Redemption 2’nin Xbox One ve PlayStation 4 konsolları için çıkış yapacağı ifade edilen açıklamada, oyunun PC sürümünün pas geçilerek çıkışına dair herhangi bir olumlu işaret bulunmaması da dikkat çekici.

Aynı zamanda Grand Theft Auto serisinin yapımcı ve yayıncısı olan Rockstar Games yayınladığı Red Dead Redemption 2 görseliyle de kafalarda soru işareti bırakmaya niyetli görünüyor. Görselde serinin ilk oyunundan tanıdığımız ana karakter John Marston’ın yanında, altı karakter daha yer alıyor olması GTA V’de olduğu gibi bir çok karakterin yönetilebilecek olması ve Rockstar Games’in Red Dead Online isim haklarını satın alarak, GTA V’te uyguladığı GTA Online sisteminin Red Dead Redemption 2’de de uygulayacağı kulislerde konuşulanlar arasında.

Oyunun resmi duyurusunda yer alan, “Eşsiz çok oyunculu mod deneyimi.” ibaresi, karşımıza çıkacak olan oyun dinamiğini az çok tahmin etmemizi sağlasa da, Rockstar Games cephesinden gelecek açıklamaları merakla bekliyor olacağız.

Cevap bırakın