Mediatrend Desktop Mediatrend Mobile
Mediatrend Desktop Mediatrend Mobile
Diğer
  GenelRed Dead Redemption 2, oyuncuları sevindirdi

  Red Dead Redemption 2, oyuncuları sevindirdi

  Rockstar Games imzalı Red Dead Redemption 2, 5 Kasım 2019 tarihinde PC kullanıcıları için piyasaya sürülmüştü. Sürüldüğü günden beri oyun dünyasının gündeminden bir an olsun bile düşmeyen yapım, her geçen gün yeni yamalar eşliğinde daha iyi bir performans gösteriyor.

  Red Dead Redemption 2 PC

  Red Dead Redemption 2 PC ile gayet uyumlu çalışıyor

  PC platformuna sürüldükten sonra oyun modları ile daha da gerçekçi grafiklere sahip olan oyun, 4K 60 FPS özelliğini en iyi kullanan yapımlardan birisi olarak boy gösteriyor. Oyuncuların Red Dead Redemption 2’ye gösterdiği ilgiyi fark eden Rockstar Games, kullanıcıların talepleri doğrultusunda çalışmaya devam ediyor.

  Bu bağlamda iki yama birden yayımlayan oyun şirketi, ilk olarak virüslere karşı koruma sağlayan programların oyunu durdurmasını engelledi. Ayrıca aniden kapanmalar ve beklenmeyen kasılmalar gibi problemleri de ortadan kaldırmak adına çalışan Rockstar Games, bugün oldukça kritik olan bir sorunu çözdü.

  Red Dead Redemption 2 PC

  Yama v1.0.11.170” olarak adlandırılan yeni yazılım, oyuncuların yüzünü güldürdü. Zira bazen oyunun çalıştırılma aşamasında ekrana gelen bir hata mesajı, tekil oyuncu modunda vakit geçirmek isteyenleri engelliyordu. Bu engel artık oyuncuları rahatsız etmiyor.

  Rockstar Games’in hizmetlerine erişilemediğini ve çevrim dışı oyun modunun doğrulanamadığını belirten ilgili mesaj, Red Dead Redemption 2 severleri tekrar PC başına oturttu. Diğer sorunları da halledeceğine söz veren yetkililer, çalışmalarına devam ettiğini ifade etti. Tecrübeli şirket, bu oyuna güveniyor.

  Red Dead Redemption 2 PC

  Geçen yıl PlayStation 4 ve Xbox One için satışa sunulan yapım, gündemde olmaya devam edecek. En son Joker hayranlarını sevindiren bir mod piyasaya sürülmüştü. Siz bu oyunu hangi platformda oynamayı tercih ediyorsunuz?

  Haberler

  BUNLARI DA BEĞENEBİLİRSİN