Red Dead Online geliyor…

0

Oyun piyasasında oldukça önemli bir başarıya imza atan Read Dead Redemption 2’den sonra şimdi de sırada online versiyon var.

Read Dead Redemption 2 oyunu yayınlanmasının ardından rekorlar kırdı ve kısa zaman içerisinde 17 milyondan fazla satışa ulaştı. Oyun piyasasında oldukça önemli bir başarıya imza atan oyun için şimdi de sırada Red Dead Online var. Kullanıcıların çevrimiçi buluşacakları bu platformun, oyunun 2. versiyonunda olduğu gibi yoğun ilgi görmesi bekleniyor.

26 ekimde yayınlanan Red Dead Redemption 2 oyunundan sonra sıra çevrimiçi oynanabilme kısmına geldi. Alınan bilgiler online platformun ortalama 1 ay sonra yayında olacağını ifade ediyor, ancak bu konuda oyunun yayıncısı Take-Two herhangi bir açıklama yapmış değil. Diğer yandan Redemption 2 oyununu satın alan oyuncuların ücretsiz olarak Red Dead Online oyununa sahip olacağı gelen bilgiler arasında.

Bazı dedikodular Red Dead Online için Şükran Günü tatili tahmininde bulunuyor. Yayıncı firmanın online platformunu PlayStation 4 ve Xbox One için 26 Kasım’da oyuncularla buluşturması bekleniyor.

Tüm bunların yanında Red Dead Online ile ilgili önemli bilgilerden biri oyunun ilk olarak beta sürümü ile yayınlanacak olması. Bunun nedeni ise RockStars Games’ten alınan bilgilere göre beta sürümüyle oyunda karşılaşılan hatalar giderilecek ve bulunan hatalar direkt müdahale edilerek düzeltmeye gidilecek.

Son olarak bir hatırlatma yapmak gerekirse bundan kısa bir süre önce oyunun yapımcı firması Rockstar, Red Dead Online’ı da aynı GTA oyununda olduğu gibi uzun seneler destekleyeceğini belirtmişti.

Cevap bırakın