Realme yeni akıllı saat ve kulaklık modelini duyurdu

0

Realme, IFA 2020 kapsamında yeni cihazlarını tanıtmaya devam ediyor. Türkiye’de resmi olarak satışa çıkmasının üzerinden çok fazla bir zaman geçmeyen marka, başarılı ilerleyişini devam ettirmek için Realme Watch S Pro ve Buds Air Pro modellerini tüm dünyaya tanıttı.

Realme Watch S Pro ve Buds Air Pro tanıtıldı

Ülkemize gelişinin ardından birçok kullanıcı tarafından sevilen marka, yeni aksesuarlarını tanıttı. Markanın ülkemizde de dikkat çekmesi beklenen yeni akıllı saati Watch S Pro olarak adlandırıldı. Yeni akıllı saat modelinin tüm özellikleri açıklanmasa da, klasik saatlere benzeyen yuvarlak bir tasarım görüyoruz. Akıllı saat modelinin klasik tasarımına ek olarak ekran tarafında AMOLED ekrana sahip olduğu açıklandı. Yan tarafında dokunmatik kontrolleri bulanan saatin ülkemizde de satılması bekleniyor.

Realme Buds Air Pro da duyurulan aksesuarlar arasında kendisine yer buldu. Özellikleri tamamıyla açıklanmayan kulaklık modeli, aktif gürültü engelleme özelliğine sahip olacak. Realme’nin yeni kulaklık modeli, bilindiği kadarıyla tek renk seçeneği yani beyaz renk ile karşımıza çıkacak.

Realme bu modellerin yanında Realme Smart Bulb adını verdiği akıllı ampülü, 360 derece akıllı güvenlik kamerasını ve 55 inç akıllı televizyonunu da tüm dünyaya duyurdu.

Cevap bırakın