Realme Watch 2 Pro tanıtıldı! İşte fiyatı ve özellikleri

0

Realme, bugün düzenlediği bir etkinlikte yeni akıllı saati Realme Watch 2 Pro’yu duyurdu. İşte fiyatı ve özellikleri.

Akıllı telefon pazarında hızla büyüyen üreticilerden Realme, son zamanlarda aynı performansı giyilebilir teknoloji ürünlerinde de göstermeye başladı. Çeşitli akıllı saatleri ve kablosuz kulaklıklarıyla rekabet eden şirket, bugün yeni Realme Watch 2 Pro’yu duyurarak aileyi genişletti.

Geçtiğimiz ay şirket Realme Watch 2 modelini piyasaya sürerken, şimdi ise bunun halefi olarak Realme Watch 2 Pro’yu piyasaya sürdü. Üst düzey özellikler sunan bu akıllı saat, uygun fiyatıyla da kullanıcıya hitap ediyor.

Realme Watch 2 Pro özellikleri

Realme’nin yeni akıllı saati Watch 2 Pro; 320 x 285 piksel çözünürlüğe sahip 1.75 inç ekranla geliyor. 600 nit parlaklık sunan bu ekran, aynı zamanda 30Hz’de yenileme hızına sahip.

Öte yandan Realme Watch 2 Pro, IP68 sertifikasıyla destekleniyor ve su ile toza karşı da dayanıklı. Ek olarak pil tarafında da şirket bu saatinde, 14 güne kadar kullanım vaat eden 390 mAh pile yer veriyor. Ayrıca çoğu saatte bulunan kan ve oksijen ölçümü, yine bu saatte de karşımıza çıkıyor.

Realme Watch 2 Pro’da bulunan sensörler sayesinde; kalp atış hızını izleyebilir, kan oksijen seviyelerini haritalayabilir, hatta uyku döngüsü ve adımlar gibi çeşitli aktiviteleri de takip edebilirsiniz. Aynı zamanda yüksek hassasiyetli çift GPS ve 90 farklı spor moduyla da bu saatten en iyi şekilde yararlanabilirsiniz. Bu modlar arasında futbol, yürüyüş, basketbol, badminton ve ip atlama gibi sporlar destekleniyor.

Realme’nin yeni akıllı saati Watch 2 Pro, Realme Link uygulaması sayesinde ek işlevler sunarken, aynı zamanda akıllı telefonlarla da bağlantılarda kurabilir.

Realme Watch 2 Pro fiyat

Şu anda Malezya’da satışa sunulan Watch 2 Pro; uzay grisi ve metalik gümüş renk seçenekleriyle geliyor. Fiyatı ise yalnızca 72 dolar olarak belirlendi.

Cevap bırakın