realme telefon satışları konusunda oldukça iddialı!

0

2020 yılının başlarında Türkiye’de satış yapmaya başlayan realme hızla büyümeye devam ediyor. Ülkemizde de sevilen marka, satışlar konusunda oldukça iddialı. realme satış rakamları diğer tüm markaları geçti!

realme satış rakamları tüm markaları geçti!

Ülkemizde de telefon modelleri satılan ve birçok kullanıcı tarafından memnuniyetle kullanılan modellere sahip marka realme, ciddi rakamlar ile karşımızda. Counterpoint tarafından açıklanan rakamlara göre realme, dört çeyrek üst üste dünyanın en hızlı büyüyen akıllı telefon markası oldu.

2020 yılının ilk çeyreğinde yüzde 157 büyüme kaydeden marka, yılın ilk yarısında kullanıcı sayısı rakamlarına 15 milyon daha ekledi. Counterpoint Research ve IDC’nin açıkladığı rakamlara göre Tayland, Hindistan, Kamboçya, Mısır, Myanmar, Filipinler, Ukrayna, Endonezya ve Vietnam‘da ilk 5 akıllı telefon markası arasına girmiş durumda.

Ülkemizde de satışta olan modelleri ile sevilen realme, yakın zamanda adını bizlere sıkça duyuracak gibi. Son aylarda karşımıza çıkardığı realme 6 serisi için de satış rakamları yakın zamanda ortaya çıkacak olan markadan daha fazla güzel haber gelecek gibi duruyor.

Cevap bırakın