realme TechLife Robot Süpürge ile tanışın

0

realme’nin heyecanla beklenen ekosistem ürünlerinden realme TechLife Robot Süpürge, 21 Nisan Perşembe günü 21:00’de realme Türkiye Facebook hesabı üzerinden yapılan canlı yayınla Türkiye pazarı için tanıtıldı.

realme TechLife Robot Süpürge, ev temizliğindeki en büyük yardımcınız olabilmek için üstün ve kullanışlı özellikler ile donatılmış. realme TechLife Robot Süpürge, LiDAR Akıllı Haritalama ve Navigasyon Sistemi sayesinde süpürgenin bulunduğu alanı 360 derece lazer taramalar ile %98 doğrulukla haritalar ve en uygun temizlik rotasını oluşturur.

TechLife Robot Süpürge, güçlü motoru ile yolunun üzerindeki engelleri rahatlıkla aşarak temizliğe ara vermeden devam eder. 5200 mAh büyüklüğündeki bataryası, 600 mL toz ve 300 mL su bölmesi sayesinde 5 saate kadar durmadan temizlik yapma kapasitesine sahiptir. realme TechLife Robot Süpürge, 3000 Pa’lık yüksek emme gücüne sahip süpürgesinin yanında paspas özelliğiyle de farklı temizlik ihtiyaçlarınızı tek başına karşılar.

Kullanıcı dostu

realme TechLife Robot Süpürge, sahip olduğu kullanıcı dostu özelliklerle her türlü temizlik ihtiyacınızı karşılarken kullanışlı bir deneyim sunar. Akıllı su deposu sayesinde evin farklı bölgelerinin temizlik ihtiyaçlarına göre su kullanımını kontrol ederek tasarruflu ve uzun süreli bir kullanım sağlar. “Y” şeklinde paspaslama özelliği sayesinde paspas yaparken evinizi derinlemesine temizler. 55 dB çalışma sesi sayesinde siz fark etmeden çalışır, şarjı bittiğinde veya temizliği tamamladığında otomatik olarak şarj istasyonuna yerleşir. Sağlam yapısıyla evcil hayvan bulunan evlerin de vazgeçilmez yardımcılarından biri olacak TechLife Robot Süpürge, ayrıca Google Assistant ve Alexa ile de tam uyumlu olarak çalışmaktadır.

Cevap bırakın