Realme Koi için ortaya çıkan ilk görseller

0

Realme Koi için bir süredir bazı sızıntılar gündemdeydi. Piyasadaki en güçlü amiral işlemcisi olduğu söylenen Snapdragon 888’in yer alacağı telefonun tasarımı hakkında bilgi edinmemizi sağlayan görseller paylaşıldı.

Realme Koi görselleri sızdırıldı

2021 yılında Snapdragon 888’i göreceğimiz telefonlar yavaş yavaş belli olmaya başladı. Realme’nin daha önce Race adıyla ortaya çıkacağı söylenen ancak daha sonra bunun bir kod adı olduğu ortaya çıkmıştı. Race kod adına sahip olan cihazın ‘Koi’ adlandırmasıyla karşımıza çıkacağı belli oldu. Sızdırılan görsellerde telefonun yalnızca arka tasarımını görüyoruz. Telefonda Samsung’un S21 serisinde kullanacağına benzer bir kurulum bizleri karşılıyor.

Realme Koi

Telefonun arka tarafında parlak yüzey tercih ediliyorken, üçlü kamera kurulumu ve hemen yanında LED flaş bizleri karşılıyor. Cihazın arkasında bulunan kameralardan birisinin 64 Megapiksel olduğu da görülüyor. Telefonun ön tarafına dair şu an için bir görsel olmasa da daha önceki bilgilere dayanarak; ekran deliğinin olacağı, kavisli bir tasarımı benimseyeceği, 4.000 mAh batarya kurulumuna sahip olacağı ve 125W hızlı şarjı destekleyeceği söyleniyor.

Realme Koi-3

Telefon hakkında şu anda elimizde bu bilgiler bulunuyor ancak telefonun 2021 yılının ilk haftalarında karşımıza daha detaylı çıkması bekleniyor.

Cevap bırakın