Realme imzalı akıllı saat; Watch S Pro

0

Realme Watch S Pro için yeni detaylar ortaya çıkmaya başladı. Bildiğiniz üzere şu anda Watch S modeli bulunuyor. Bu modele daha üst düzey özellikler ekleniyor ve pro takılı versiyonu geliyor.

Realme Watch S Pro için ortaya çıkan bilgiler

Akıllı saatler pazarında uygun fiyatlı alternatifler sunmuş olan Realme şimdi de pro özelliklere sahip yeni cihazı üzerinde çalışıyor. Akıllı saat, 1.39 inç 454x 454 piksel çözünürlük, 450 nit ekran parlaklığı 329 ppi AMOLED bir ekrana sahip olacak.

Klasik kol saati tasarımında ve yuvarlak şekilde tasarlanan bu akıllı saatin 2 saatlik kısa bir saat süresiyle 14 günlük bir kullanım sunduğu belirtiliyor ve bu oldukça iyi. Zira diğer akıllı saatlerin bazılarında gün aşırı şarj etmek gerekiyor.

Akıllı saatin kabiliyetleri tarafında ise karşımıza çift GPS desteğini sunması, suya dayanıklı olması ve nabzı ölçmesinin yanında kandaki oksijen miktarını da ölçebiliyor olması yatıyor. Realme’nin pro takısına sahip akıllı saatinin Türkiye’de satılması bekleniyor. Cihaz için yapılan resmi paylaşımda ise saat ile karşılacağımız tarihin 23 Aralık olduğu aktarılıyor. Bunun yanı sıra fiyatlandırmaya dair henüz elimizde bilgiler bulunmuyor.

Cevap bırakın