realme iddialı serisi ile küresel olarak 40 milyon sevkiyata ulaştı

0

Genç akıllı telefon markası realme, çıkışından bu yana büyük ses getiren Sayı Serisi’ ile 40 milyon satış hacmine ulaştığını duyurdu. Yapılan resmî açıklamayla realme’nin ulaştığı bu satış hacmiyle Yeni Nesil Akıllı Telefon sıralamasında 4. sırada yer aldığı tespit edildi.

Alanında profesyonel olan Strategy Analytics’e göre, realme’nin ‘Sayı Serisi’nin satış hacmi 40 Milyon sevkiyatlık bir noktaya ulaştı. Sonuçların gösterdiği üzere, realme elde ettiği bu başarıyla orta-segment ürünleri ile daha fazla kişi tarafından destek görmeye başladı. Böylelikle realme’nin Sayı Serisi küresel anlamda en hızlı 40 Milyon gönderiye ulaşan seriler arasına girdi.

realme, yakaladığı 40 Milyon sevkiyat numarasıyla en hızlı satış hacmine ulaşmayı başaran markalardan birisi oldu. Bu başarıyı, sadece 14 çeyreklik bir sürecin sonunda elde etti.

2018 yılında Sky Li tarafından kurulan ve “Dare to Leap” ruhunun yön verdiği realme, dünyanın altıncı en büyük akıllı telefon şirketidir ve sadece iki yılda dünya çapındaki 21 pazarda en iyi beş akıllı telefon şirketinden biri haline gelmiştir. 2021 yılının ikinci çeyreği itibariyle, realme Çin ve Güneydoğu Asya, Güney Asya, Avrupa, Orta Doğu, Latin Amerika ve Afrika dahil dünya çapında 61 pazara girerken global kullanıcı tabanı 100 milyonu geçti.

Cevap bırakın