realme, GT 2 Serisi etkinliğinde 3 yeni teknoloji duyurdu

0

Akıllı telefon markası realme, realme GT 2 Serisi Özel Etkinliğinde dünyada ilk kez görücüye çıkan üç teknolojiyi resmi olarak tanıttı. 

Aralıksız devam eden teknoloji ve tasarım yenilikleri, realme’nin hızlı büyüme performansının her zaman temel taşları olmuştur. realme’nin ilk ve en üst sınıf amiral gemi telefonu olan GT 2 serisi dünyada bir ilk olan üç özelliğe sahiptir: biyopolimer malzemeden üretilen arka kapak, 150° ultra geniş açılı kamera ve realme’nin İleri Yenilikçi İletişimi.

realme GT 2 Pro, kağıttan ilham alan minimalist ve sürdürülebilirlik odaklı bir tasarıma sahiptir. Japonyalı ünlü tasarımcı Naoto Fukasawa tarafından yaratılan bu “Kağıt Teknolojili Master Tasarım” realme GT 2 Pro’yu dünyanın biyo bazlı malzemelerle tasarlanan ilk akıllı telefonu yapıyor.

GT 2 Pro’nun arka kapağında küresel ısınmaya katkıda bulunan fosil ham maddelere çevre dostu bir alternatif sunan biyopolimer malzeme kullanıldı. SABIC biyo bazlı malzeme, sadece ISCC Uluslararası Sürdürülebilirlik ve Karbon Sertifikası almakla kalmadı ve aynı zamanda REACH, RoHS ve EPEAT gibi çeşitli katı çevresel düzenleme standartlarından da geçer not aldı. Ayrıca, realme’nin yeni kutu tasarımı bir önceki nesilde %21,7 olan toplam plastik oranını bu modelde %0,3’e düşürdü.

Ultra geniş açılı lensler kameranın her bir fotoğrafta daha geniş bir perspektif yakalamasını sağladığından genelde manzara ve yapı fotoğrafçılığında kullanılır. realme GT 2 Pro, 150° ultra geniş açılı kamera sunan ilk akıllı telefondur. Bu ultra geniş açılı kamera telefonun görüş alanını ana kameranın 84°’lik görüş alanına kıyasla %278 genişletir.

realme aynı zamanda GT 2 Pro’da akıllı telefonlar için dünyanın ilk balık gözü modunu geliştirdi. Bu mod güçlü bir perspektif ve ultra uzun alan derinliği efekti yaratır. Geniş görüş alanıyla, resmin tamamı görsel açıdan daha da çekici hale gelir.

realme GT 2 Pro, üç teknolojiden oluşan Anten Dizilimi Matris Sistemi ile donatıldı: dünyanın ilk ultra geniş bantlı anten bağlantısı teknolojisi (HyperSmart), Wi-Fi Artırıcı ve 360° yakın alan iletişimi (NFC) teknolojisi

Cevap bırakın