Realme 7i hakkında yeni sızıntılar var

0

Yakın zamanda ülkemizde satışa başlayan Realme, geçtiğimiz haftalarda 7 ve 7 Pro modellerini karşımıza çıkarmıştı. Bu modellerin daha uygun fiyatlı versiyonu da yakın zamanda karşımıza çıkacak ancak tanıtımdan önce Realme 7i özellikleri ve tasarımı sızdırıldı.

Realme 7i özellikleri ve tasarımı

Uygun fiyatlı telefonlar arasında yeni modeller ile karşımıza çıkacak olan Realme’den sızıntılar gelmeye devam ediyor. Realme 6 serisinin en çok sevilen modelleri arasında yer alan Realme 6i’nin bir üst modeli olacak Realme 7i için ilk bilgiler geldi. En merak edilen konu olan telefonun işlemcisi ne olacak sorusu şu an için Snapdragon 662 olarak cevaplandı.

Merak edilen modelin kamera tarafında, arka tarafta dörtlü bir dizilimi karşımıza çıkıyor. 64 Megapiksel ana kameraya sahip olan telefonun; 8 megapiksel geniş açı, 2 Megapiksel makro ve 2 Megapiksel de derinlik kamerası ile gelmesi sızıntılar arasında bize ulaşan bilgilerden. Cihazın ön tarafında, delikli çentik yapısında yer alan tek kamera görüyoruz. Bu kameranın çözünürlüğünü 16 Megapiksel olacak.

Cevap bırakın