Mediatrend Desktop Mediatrend Mobile
Mediatrend Desktop Mediatrend Mobile
Diğer
  HaberlerTeknolojirealme 7 ve 7 Pro ne zaman tanıtılacak?

  realme 7 ve 7 Pro ne zaman tanıtılacak?

  MediaTek 1000+ işlemci ile geleceği kesinleşen realme X7 ve X7 Pro ardından 7 ve 7 Pro için tanıtım tarihi açıklandı. Şirketin resmi Twitter hesabından yaptığı paylaşım ile belli olan tanıtım tarihi için çok kısa bir süre kaldı.

  realme 7 ve 7 Pro geliyor!

  Her iki telefon modeli de, YouTube, Facebook ve Twitter üstünden canlı olarak yayınlanacak. Ayrıca iki modelde e 2. nesil 64 megapiksel çözünürlük sunan ana kamera ve toplamda dörtlü dizilim bulunacak.

  Realme 7 modelinin gücünü MediaTek Helio G90T işlemciden alacağı ve 6 GB RAM ile geleceği iddialar arasında yer alıyor. 4.500 mAh batarya ile gelmesi beklenen model 64 GB depolama alanına sahip olacak. Ayrıca ekran içi parmak izi okuyucu ile karşımıza çıkan modeller 3 Eylül 12.30’da tanıtılacak

  Şirketin Super Dart adını verdiği hızlı şarj teknolojisi 3 dakikalık şarj ile 13.2 saat müzik, 2.5 saat film, 3.5 saat konuşma imkanı sağlıyor. Sadece 35 dakikada yüzde 100 şarj imkanı sağlayan 65 W hızlı şarj sayesinde batarya sorunu ortadan kalkacak. Realme 7 modelinin 65 W hızlı şarj desteğine sahip olmayacağı söylentiler arasında yer alıyor.

  Haberler

  BUNLARI DA BEĞENEBİLİRSİN