realme 6i kamerası nasıl olacak?

0

Ülkemizde satışa başlayan ve uygun fiyatlı telefonları ile kullanıcıların beğenisi kazanan realme, uygun fiyatlı yeni modeli ile karşımıza çıkmaya hazırlanıyor. Bu modellerden birisi olan ve fiyat performansa odaklanan markanın yeni modeli 6i kamera özelikleri ortaya çıktı!

realme 6i kamerası nasıl olacak?

Yayınlanan yeni tanıtım görseli ile cihazın arka tarafında dört kamera yer alacağı doğrulanmış oldu. Bir alt model olan Realme 5i modeli, 12 Megapiksel çözünürlüğünde kamera kullanırken, bu yeni model 48 Megapiksel ana kamera ile karşımıza çıkacak.

Realme 6i kamera özellikleri: 48 Megapiksel ana kamera

Model hakkında ilk olarak kesinleşen bilgiler bu şekilde olsa bile geriye kalan üç kameranın detayları henüz bilinmezliğini koruyor. Ancak ortaya atılan tahminlerde bu kameranın 8 Megapiksel ultra geniş açılı kameraya, 2 Megapiksel çözünürlüğünde makro kameraya 2 Megapiksel çözünürlüğünde bir derinlik algılama sensörünün eşlik etmesi bekleniyor.

Telefonun tanıtımına kadar sızan bilgiler bu şekilde olsa da, 17 Mart günü geldiğinde ülkemizde de satışa çıkacak model için heyecanlanmamak elde değil.
Cevap bırakın