realme, 150W ile 5 dakikada yüzde 50 şarj teknolojisini tanıttı

0

Dünyanın en hızlı büyüyen akıllı telefon markalarından realme, realme GT Neo 3’ün 5 dakikada %50 şarj ile seri üretime geçmiş, dünyanın en hızlı 150W şarjlı akıllı telefonu olacağını duyurdu. Ayrıca realme, hız, güvenlik ve pil ömrünü birleştirip, kapsamlı bir çözüm haline getirecek olan dünyanın ilk 100W – 200W akıllı cihaz şarj mimarisini – UltraDart Şarj Mimarisini de tanıttı.

 

Akıllı telefonlarda hızlı şarj, son yılların en anlamlı yeniliklerinden biri oldu ve tüketicilerin telefonlarını şarj etme ve kullanma alışkanlıkları günden güne değişkenlik gösteriyor. Geçmiş ve mevcut realme akıllı telefonlar genellikle kullanıcılara 18W ile 65W arasında şarj gücü sağlayan dart şarjı veya süper dart şarj teknolojisi ile donatılmış durumdayken realme şarj teknolojisini bir sonraki adıma taşımak için yatırımlarını sürdürerek, kullanıcılarına 150W teknolojisini sunuyor. 

 

UDCA olarak da adlandırılan UltraDart Şarj Mimarisi, realme’nin en yeni teknolojik atılımıdır. Aynı zamanda dünyanın ilk şarj mimarisi olma özelliğini de taşıyor. UDCA sahip olduğu dikkat çekici hız, güvenlik ve pil ömrü dahil olmak üzere üç teknolojik gelişme ile 100W ile 200W arasındaki şarj güçlerini destekleyebilir. UDCA’nın Ultra Hızlı Şarjı, şarj akımını artırmak için Multi Boost Şarj Pompalarını kullanır ve akıllı telefonun daha hızlı şarj edilmesini sağlar. UDCA, akıllı telefon şarj olurken ideal ısıyı dengelemek için kullandığı Sıcaklık Yönetim Algoritması ile Ultra Isı Yönetimi sunuyor. Böylelikle hızla beraber üstün güvenlik ve pil ömrü performansına da sahip.

Cevap bırakın