realme, 125W UltraDART özelliği ile 4000mAh pili ilk 3 dakikada yüzde 33 şarj edecek

0

Dünyada akıllı telefon teknoloji trendlerinin belirleyici markası realme, her kesimden kullanıcıların yenilikçi şarj teknolojisinden ve 5G hızından en iyi şekilde yararlanabilmesi için 125W UltraDART uygulamasını hayata geçiriyor.

5G akıllı telefon kullanıcıları başta olmak üzere tüm dünyada kullanıcılar düşük pil sorunundan her zaman rahatsızlık duyuyor. Dünyanın en hızlı büyüyen akıllı telefon markası realme, uzun pil ömrünü garanti etmenin en etkili yolu haline gelen flaş şarj çözümünde yeni bir dönem başlatıyor. Şirket, 125W UltraDART Flaş Şarj çözümünü resmen duyurdu. Bu duyuru ile realme, dünyada 5G akıllı telefon pil ömrü için en iyi çözüm olan bu yeni teknolojiyi hayata geçiren ilk akıllı telefon markası oldu.

30W ile başlayıp 50W ve 65W şeklinde gelişimini sürdüren realme Dart Flaş Şarj Teknolojisi, bu duyuruyla birlikte şaşırtıcı 125W’a ulaşıyor. 125W UltraDART Flaş Şarj teknolojisinin resmi duyurusu, realme 5G akıllı telefonların üstün performans ve daha iyi kullanıcı deneyimi sunmasına yardımcı olmak için yüksek kapasiteli pillerin şarj süresini önemli ölçüde kısaltacak ve 5G akıllı telefonların pil ömrünü garanti edecek.

realme UltraDART, sadece 3 dakikada yüzde 33 şarj ile 5G flaş şarj alanında liderliği hedefliyor

Diğer flash şarj çözümlerinden ayrılan çözüm ile realme, şarj işleminin toplam süresini sadece 1 veya 2 dakika kısaltmak yerine telefonu en kısa sürede yeniden çalışır ve aktif duruma getirmeye odaklanıyor. Kullanıcıları telefonlarını şarj etmek için uzun molalar vermek zorunda bırakmamak, pil ömrü hakkındaki endişelerini ortadan kaldırmak için akıllı telefonları 3 dakika içinde tekrar hayata döndürme teknolojisini optimize etmeye dikkat ediyor.

Cevap bırakın