RDR 2 bilgisayar desteği kaynak kodlarında gözüktü

0

Pek çok kişinin severek oynadığı Red Dead Redemption 2, şu an için konsollarda bulunmakta. RDR 2 bilgisayar desteğine ait düzenlemeler, kaynak kodlarda gözüktü.

RDR 2 bilgisayar desteği kaynak kodlarda gözüktü!

Oyun konsoluna sahip olmayan ancak Red Dead Redemption 2 oynamak isteyen pek çok kişi, merakla bilgisayar desteğine yönelik bir haber bekliyor. Social Club’ın internet sitesinde ortaya çıkan kaynak kodu, bu kişiler için de önemli bir umut doğurmuş oldu.

Red Dead Redemption 2

Bir Twitter kullanıcısı tarafından yayınlanan gönderide, kaynak kodlarında bulunan RDR2_PC_Accomplishments ifadesi dikkatleri çekiyor. Ortada yazılan PC ifadesinin ‘Player Character‘ olduğunu ifade edenler olsa da, RDR_PS4_Trophies kodlarının PlayStation 4’ü işaret ettiğini düşününce PC kısmının da bilgisayarı işaret ettiğini düşünebiliriz.

Daha önce neler denmişti?

Rockstar Games’in bünyesinde bağlı bulunduğu Take-Two Interactive Software, RDR 2 ve GTA gibi oyunların da yapımcısı ve dağıtıcısı konumunda bulunuyor. Take-Two Interactive CEO’su Strauss Zelnick yaptığı açıklamada, RDR 2’nin bilgisayarlara uyarlanmasının hiç zor olmadığını ve oldukça kolay bir şekilde uyarlanabileceğini belirtmişti.

Ayrıca şirkete yakın kaynaklarca yapılan açıklamalara göre oyunun bilgisayar sürümü, 2020 ya da 2021 yılında satışa sunulacak.

Cevap bırakın