Razer’dan yeni PS5 kulaklıkları

0

PlayStation 5 kulaklık serisini tamamlayan Razer, konsol hayranları için Razer HyperSense akıllı haptik teknolojisiyle desteklenen ilk kablosuz PS5™ kulaklığı da dahil olmak üzere bir dizi kablosuz kulaklığı piyasaya sürüyor.

Razer, hızla büyüyen konsol serisini PlayStation 5 için bir dizi yeni kablosuz kulaklık ve kontrolör şarj standıyla genişlettiklerini duyurdu. Siyah beyaz motifler ve özel mavi vurgular sayesinde yeni Kaira kulaklıklar, PlayStation 5 konsolunun ve DualSense™ kablosuz gamepad’in çağdaş ve modern stiline uyacak şekilde tasarlanmıştır.

Ayrıca bugün piyasaya sürülen Razer Hızlı Şarj Standı, herhangi bir oyuncunun PS5 DualSense kablosuz gamepad’i ile mükemmel eşleşmeyi oluşturmak için bir dizi uyumlu renkte geliyor.

Kaira Pro ve Kaira

Haptics özellikli Razer Kaira Pro Dual Wireless Headset, gerçek konsol deneyimini ortaya çıkarıyor. Razer’ın PlayStation 5 için üretilmiş ilk kablosuz kulaklığı, Razer HyperSense tarafından desteklenen akıllı bir haptik teknolojisi, sesli ipuçlarına dayalı zengin, gerçeğe yakın dokunma duyusu geri bildirimi sağlayarak oyuncuların duyularını tam dokunsal oyun deneyimine kaptırmalarına olanak tanır. Razer Kaira Pro, mutlak netlik için Razer TriForce Titanium 50mm Sürücülerle donatılmıştır ve uzun kullanım sürelerinde rahatlık sağlamak için yeterince hafiftir.

Çıkarılabilir Razer HyperClear Supercardioid Mic ile oyun içi iletişimi geliştiren Razer Kaira Pro, daha fazla ses netliği elde etmek için istenmeyen arka plan gürültüsünü bastırırken sıkı bir ses tanıma modeline odaklanır. Kablosuz kulaklık ayrıca mobil kullanım için yerleşik bir mikrofon sunarak kullanıcılara Bluetooth aracılığıyla mobil cihazlarına ve ayrıca birlikte verilen 2,4 GHz USB-C Razer HyperSpeed Dongle (USB-A adaptörü dahildir) aracılığıyla PS5, PS4, PC yani kısacası; USB-C veya USB-A olan cihazlara bağlanma seçenekleri sunar.

Cevap bırakın