Mediatrend Desktop Mediatrend Mobile
Mediatrend Desktop Mediatrend Mobile
Diğer
  HaberlerOyunRAZERCON 2023 yeni duyurulara sahne oldu

  RAZERCON 2023 yeni duyurulara sahne oldu

  Oyuncular için önde gelen küresel yaşam tarzı markası Razer, devasa RazerCon 2023 ile küresel oyun ortamını bir kez daha şenlendirdi. Bu yıl, 21 Eylül’de dünyanın dört bir yanından oyuncular, CEO Min-Liang Tan’in sunduğu etkinliğe bağlanarak Razer’ın “Oyuncular İçin, Oyuncular Tarafından” ilkesini kanıtlar nitelikteki, oyunun kurallarını değiştiren altı yeni üründen ve heyecan verici ortaklıklar da dahil olmak üzere birçok duyurudan haberdar oldular.

  Etkinliğe aynı zamanda; Razer’ın yeni ürünlerinin inceliklerini derinlemesine inceleyen, en iyi oyun savaş istasyonlarını sergileyen ve oyuncularla ilgili önemli fikirlerini paylaşan ünlü oyun konsorsiyumu OTK da ev sahipliği yaptı.

  Razer’ın sürdürülebilirlik taahhüdüne uygun olarak RazerCon 2023, karbon nötr akış geleneğini sürdürürken, veri iletimi ve ayarlanan cihazların kullanımından kaynaklanan emisyonları dengelemek için bir kez daha yenilenebilir enerji kaynaklarından güç aldı. Razer hayranları tüm etkinliği buradan izleyebilir.

  RazerCon 2023’te küresel oyun topluluğu; aralarında çok beklenen Razer Huntsman V3 Pro serisi, tamamen yenilenmiş Razer Synapse, heyecan verici Razer Gamer Room serisi ve nefes alabilen örgü oyun koltuğu Razer Fujin serisinin de bulunduğu çok sayıda Razer ürünlerinin özel ön lansmanlarına şahit oldu.

   

  Öte yandan etkinlik; oyun ve lüksün birleşimini kutlayarak sektörün devleri Gillette, Dolce&Gabbana ve Automobili Lamborghini ile sınırlı sayıda üretilen tasarım ortaklıklarınını da müjdesini verdi.

  Etkinlik sırasında duyurulan Razer ürünleri ve ortaklıkları hakkında detaylı bilgileri aşağıda görebilirsiniz.

  Razer Huntsman V3 Pro serisi – Profesyoneller için.

  Savaş alanı yeni bir silaha kavuştu! Huzurlarınızda Razer Huntsman V3 Pro serisi. Espor profesyonelleriyle iş birliği içinde tasarlanan bu oyun klavyesi serisi; yenilikçiliğin, hassasiyetin ve dayanıklılığın eşsiz bir karışımını sunuyor.

  Huntsman V3 Pro serisinin merkezinde, oyun sırasında yeni bir tepkime düzeyi sağlayan Razer™ Analog Optik Anahtar Gen-2 yer alıyor. 0,1- 4,0 mm arasında tamamen ayarlanabilir çalıştırma (actuation) aralıkları artık oyuncuların her tuş için istedikleri çalıştırma noktalarını tamamen özelleştirmelerine ve daha hızlı tuş vuruşları için daha yüzeysel/kısa çalıştırma noktaları ayarlayarak bunu kendi benzersiz oyun ihtiyaçlarına göre ayarlamalarına olanak tanıyor. Serinin her klavyesindeki her anahtar, manyetik parazitlerden etkilenmezken en üst düzeyde hassasiyet için fabrikada dikkatli bir şekilde kalibre edilmiştir. Anahtarlar, profesyonel oyuncuların tercih ettiği 40 gramlık çalıştırma kuvvetine ayarlanmıştır ve yoğun FPS oyun senaryolarında hızlı aksiyonlara olanak sağlar.

  Huntsman V3 Pro klavyeleri ayrıca Hızlı Tetikleme Moduna sahiptir. Bu, bir tuşun yukarı doğru hareket ettiği anda sıfırlanarak bir sonraki tuş vuruşuna hazır hale getirilmesine olanak tanır. Rapid Trigger, oyuncuların daha hızlı hareket etmelerine ve daha isabetli atışlar yapmasına olanak tanıdığından FPS oyunları için çok önemlidir. Hassasiyeti 0,1 mm’lik ultra ince adımlara kadar ayarlanabilir.

  Huntsman V3 Pro serisinde hem çalıştırma mesafesi ayarlamalarını hem de Rapid Trigger hassasiyetini basitleştiren, 10 LED dizisine sahip, tam boyutlu ve TKL çeşitleri yer almaktadır. Mini versiyon, kompakt olmasına rağmen, kullanıcıların ayarları özelleştirmede hiçbir taviz vermemesini sağlamak için sayı satırını kullanır. E-sporun dinamik dünyasının vazgeçilmezi olan bu klavyeler, oyuncuların ayarları anında değiştirmesine ve altı adede kadar profili doğrudan yerleşik belleğe kaydetmesine olanak tanıyarak rekabet etmek için gerekli ayarlarınızın her zaman parmağınızın ucunda olmasını sağlar. Razer Synapse bunu daha da ileri taşıyarak kullanıcılara daha da derin bir kişiselleştirme düzeyi sunar.

  Estetik ve dayanıklılığı birleştiren Huntsman V3 Pro klavye serisi, Razer’ın kalıcı kaliteye olan bağlılığının bir göstergesidir. Dokulu Doubleshot PBT tuş kapakları ve 5052 alüminyum alaşımlı üst plakanın şık fırçalanmış kaplama estetiği, dayanıklılık özelliklerinden dolayı seçilmiş olup, klavyenin yalnızca en üst düzeyde performans göstermesini değil, zamana karşı da dayanıklı olmasını sağlar. Bu sağlam tasarımı tamamlayan Manyetik Sert Deri Bilek Desteği, oyunculara uzun oyun maratonları için gereken konforu sunmaktadır.

  E-spor profesyonelleriyle iş birliği içinde geliştirilen her özellik, en yüksek rekabetçi performansı elde etmek için karmaşık bir şekilde tasarlandı. DRX’in profesyonel VALORANT oyuncusu Kim “stax” Gu-taek, “Klavyenin tepki verme hızı, Rapid Trigger ve daha hafif çalıştırma kuvveti ile inanılmaz bir hal almış. Klavye benim bir parçammış gibi hissettiriyor” dedi.

  Huntsman V3 Pro serisi Razer’ın, rekabetçi oyunların gelişen taleplerine verdiği yanıttır. En son teknolojiyi, üst düzey performansı ve birinci sınıf yapı kalitesini birleştiren bu ürün, her profesyonel oyuncu için vazgeçilmez bir araçtır.

  Haberler

  BUNLARI DA BEĞENEBİLİRSİN