Razer yeni konsol ekipmanı Keira X’i duyurdu

0

Razer, Xbox ve PlayStation için konsol serisine Kaira, Kaira Pro ve Wolverine V2’nin bir dizi renkli kulaklıkları, kontrolör şarj stantları ve beyaz versiyonlarını ekliyor…

Razer, “Xbox için Kaira X” ve “PlayStation için Kaira X”, Xbox White için Kaira ve Kaira Pro ve Wolverine V2 Beyaz Sürümü ile genişleyen konsol serisine yeni ürün ekleyeceğini duyurdu. Ayrıca piyasaya sürülen Xbox için Razer Evrensel Hızlı Şarj Standı da resmi Xbox Kablosuz Kontrol Cihazlarına mükemmel şekilde uyan çeşitli canlı renklere sahip.

Razer’ın ödüllü PC kulaklıklarından bir ipucu alan, Xbox için Kaira X ve PlayStation için Kaira X, yüksek kaliteli oyun sesi sunmak için Razer TriForce 50mm sürücülerini kullanıyor. Geliştirilmiş frekans ayrımı ile TriForce Sürücüleri; kapsayıcı, sürükleyici ses için canlı tizler, net mid’ler ve gürleyen baslar sağlar. İstenmeyen arka plan gürültüsünü ortadan kaldırmak için odaklanmış bir ses alma düzenine (pick-up pattern) sahip esnek, boom monteli Razer HyperClear Kardioid Mikrofon sayesinde oyun içi iletişim kristal netliğinde.

Anında ses ayarı için kulaklık üzerindeki kontroller, Flowknit Bellek Köpüğü Kulak Yastıkları ve kafa bandı dolgusu ile Kaira X, konfor ve rahatlık için üretilmiştir. Kablolu 3,5 mm analog bağlantı kullanan Kaira X serisi, çoğu konsol, PC ve mobil cihazla kullanım için platformlar arası uyumlu. Xbox için Kaira X, Xbox Series X|S ile eşleşen klasik siyah ve beyaz renk seçeneklerine sahip.

Cevap bırakın