Razer Stream Controller ile tanışın

0

12 özelleştirilebilir dokunsal sustalı tuş, 6 dokunsal analog düğme ve 8 programlanabilir düğme, içerik oluşturmak ve canlı akışları özelleştirmek için sınırsız seçenekler sunuyor.

Oyuncular için önde gelen küresel yaşam tarzı markası Razer, içerik oluşturmayı kolaylaştıran ve içerik oluşturucuların ihtiyaç duyacakları tüm işlevleri parmaklarının ucuna getiren hepsi bir arada çözümü Razer Stream Controller’ı duyurdu. Tamamen kişiselleştirilebilir dokunmatik ekranı, komutları, 6 analog düğmesi ve daha fazlası ile Stream Controller (Yayın Denetleyicisi); sonsuz kısayollar, kolay çoklu görev işlevleri ve tüm fonksiyonlara anında erişim sunar.

Yayıncılar ve içerik oluşturucular, çoklu görev ve özelleştirmeye öncelik vererek sezgisel organizasyon için özel olarak tasarlanmış kullanıcı arayüzü sağlayan Razer Akış Denetleyicisi ile yaratıcılıklarının geliştirilmesine olanak sağlayacak. 12 dokunsal sustalı anahtar, sonsuz sayıda komut ve makroya bağlanabilirken, özelleştirilebilir simgeler daha kolay görsel gezinme sağlar. Loupedeck tarafından desteklenen kontrol cihazının dokunsal geri bildirim özelliği de dahil neredeyse her özelliği, kişisel ideal dokunsal tepki düzeyine izin verir. İçerik oluşturucuları cihazın dinamik LCD dokunmatik ekranını kullanarak hepsini bir bakışta yönetebileceklerinden dolayı 6 dokunsal analog düğme; ses, medya ve diğer kanalların seviyelerini rahatça düzenleyip, anında ses ayarlamaları yapmalarını sağlar. 8 programlanabilir düğme, yaratıcıların birden çok çalışma alanı arasında sorunsuz bir şekilde geçiş yapmasına veya ortak komutları etkinleştirmesine de olanak tanır.

Cevap bırakın