Razer Leviathan V2 tanıtıldı

0

Razer’ın yeni PC ses çubuğu direkt masaüstünden ayrıntılı, sürükleyici bir dinleme deneyimi vadediyor.

Yeni Razer Leviathan V2 duyuruldu. Razer’ın yeni PC ses çubuğu direkt masaüstünden ayrıntılı, sürükleyici bir dinleme deneyimi için ses netliği sunmasının yanında geniş bir ses alanı için THX Uzamsal Ses sunan, oyunculara özel ilk ses çubuğudur. Razer Leviathan V2, tüm eğlence ihtiyaçlarınız için THX Spatial ve RGB Chroma tarafından desteklenen hem ses hem de görüntüde rakipsiz bir atmosfer sunuyor.

İki tam aralıklı sürücü, iki pasif radyatör, iki tweeter ve düşük sesli bir subwoofer ile donatılmış Razer Leviathan V2; her türlü eğlence deneyimini üst düzeye çıkarmak için canlı, net tiz ve derin, güçlü bas sağlıyor. Çok sürücülü bu PC ses çubuğu; gerçekçi bir ses alanı için tam aralıklı ve aslına uygun sesler, oyun ve filmlerde diyaloglarda netlik, heyecan verici aksiyon sahneleri ve fon müzikleri için de kalp atışlarını hızlandıran alt ses (lows) sağlamak üzere tasarlanmış.

Razer Leviathan V2, Bluetooth 5.2 bağlantı seçeneği ile gelir ve kullanıcılara sabit bir bağlantının yanında eşleştirilmiş cihazlar arasında geçiş yaparken ek kolaylık sağlar. Kompakt tasarımına ek olarak, Leviathan V2 ayrıca çıkarılabilir ayaklara sahiptir. Bu da oyuncuların ses çubuğunu monitörün altına en iyi uyacak şekilde mükemmel açıya ayarlamasına olanak tanır. Böylece Razer Leviathan V2; tüm oyun ve eğlence ihtiyaçlarında sürükleyici, canlı bir deneyim için gereken temel ses çubuğu haline gelir.

Cevap bırakın