Razer Kishi V2 Android tanıtıldı

0

Razer Nexus uygulaması ve daha fazlasını bir araya getiren Razer Kishi V2, ödüllü mobil oyun kontrolcüsünü daha da geliştiriyor.

Razer Kishi V2 Android’in lansmanı duyuruldu ve bu yıl içinde bir iPhone sürümü geleceği açıklandı. Model, akıllı telefona konsol kalitesinde kontrolör ve oyun deneyimi getiren yenilikçi ve ödüllü mobil oyun kumandasının yeni neslinin habercisi şeklinde lanse edildi.

Bulut tabanlı oyun oynamanın ve mobil platformlarda yayın yapmanın inanılmaz büyümesiyle, elde taşınabilir oyunların geleceği her zamankinden daha parlak ve Razer, oyunculara herhangi bir oyunu mutlak kontrol ve sıfır tavizle oynamaları için en kolay çözümü sunmak istiyor…

Razer’ın Mobil ve Konsol Bölüm Başkanı Richard Hashim “Orijinal Razer Kishi, mobil oyun pazarı için yeni bir konsol kalitesi kontrolör kategorisinin kapılarını araladı. Kishi V2’nin bu deneyimi mümkün olan her şekilde ileriye taşımasından heyecan duyuyoruz” dedi. “Kishi V2’ye eklediğimiz en son teknolojiyle, oyuncular artık gittikleri her yerde en sevdikleri konsol ve PC oyunlarının verdiği teknoloji ve hissi hiç duraksamadan yaşayabilirler.”

Kishi V2’nin yapısal tasarımı, sabit bir his ve evrensel akıllı telefon uyumluluğu sağlayan basitleştirilmiş bir köprü ile yenilendi. Ergonomiyi göz önünde bulunduran Kishi V2, son derece taşınabilir bir form faktörüyle rahat bir tutuş sağlar. Bu tasarım yenilikleri, her mobil oyuncuya daha fazla erişilebilirlik ve gelişmiş bir kullanıcı deneyimi getiriyor. Kishi V2 ayrıca maksimum uyumluluk için tasarlandı. Cihaz, piyasadaki mevcut ve bu yıl çıkacak olan Samsung ve Google Pixel telefonlarıyla da çalışacak.

Cevap bırakın