Razer Book ve Razer Blade 15 Advanced Windows 11 ile piyasaya çıkıyor

0

Razer, Windows 11 yüklü yeni Razer Book ve Razer Blade 15 Advanced modellerini piyasaya sürdüğünü duyurdu.

Razer Book ve Razer Blade 15 Advanced Windows 11 ile piyasaya çıkıyor. Bunun yanında Windows 11 uyumluluğu, mevcut Razer dizüstü bilgisayar serilerine de genişleyecek ve mevcut Razer laptop sahipleri de Windows 11 yükseltmesini mevcut olduğu an indirebilecekler. Windows 11 yükseltmelerinin kullanıma sunulması 2021 boyunca devam edecek.

Yeni Razer Book, Windows 11 deneyimi göz önünde bulundurularak hazırlandı; 4K Touch’a kadar çözünürlük seçeneklerine sahip 16:10 ince çerçeveli ekranıyla kullanıcılar, Windows’un geleceğini mutlak netlikte deneyimleyebilir. Windows 11’de Widget’lar ve geliştirilmiş Teams entegrasyonu gibi yeni yenilenen özellikler de Razer Book üzerinde çalışmak için yaratıcı bir alan sağlıyor.

Razer Book’un her modeli, öğütülmüş alüminyum kasa ve Corning Gorilla Glass ile güçlendirilmiş ekran standartları ile hayatın karşısına çıkartacağı her türlü maceraya hazır. Ultra ince tasarımı, Intel® Iris Xe grafikli güçlü 11. Nesil Intel Core işlemcisi ve evrensel bağlantı seçeneği ile Razer Book “tüm gün üretkenlik” için ideal bir iş arkadaşı.

Yeni Razer Blade 15 Advanced

Yeni Razer Blade 15 Advanced, oyun için güçlü Windows 11 entegrasyonundan yararlanıyor. Windows 11’deki Xbox GamePass, Xbox GameBar ve DirectStorage gibi özellikleri sunuyor.

Blade 15 Advanced’in yeni mevcut modelleri, QHD çözünürlük, 240Hz yenileme hızları, 100% DCI-P3 renk alanı ve NVIDIA Advanced Optimus ve G-Sync özelliklerine sahip ekranlarla Windows 11 önceden yüklenmiş olarak gelecek.

Cevap bırakın