Razer Blade 17 duyuruldu

0

Blade 17, hem oyuncular hem de içerik oluşturucular için masaüstü bilgisayarların yerini almayı hedefliyor…

Oyuncular için önde gelen küresel yaşam tarzı markası Razer, en yeni 11. Nesil Intel Core H-Serisi İşlemciler üzerine kurulu ve NVIDIA GeForce RTX 3080 Dizüstü Bilgisayar GPU’suna kadar modellere sahip yeni nesil Razer Blade 17 oyun dizüstü bilgisayarlarını duyurdu.

Blade 17’de ilk kez kendini gösteren Intel® Core i9-11900H, şimdiye kadar bir Razer Blade’de bulunan en güçlü Intel işlemcidir. Pek çok geliştirmesiyle, yeni ultra ince Blade 17, hem oyuncular hem de içerik oluşturucular için masaüstü bilgisayarların yerini almayı hedefliyor.

Sekiz çekirdek ve 16 iş parçacığı ile paketlenmiş i9-11900H işlemcinin dahil edilmesiyle Blade 17, Intel tabanlı Razer Blade’de daha önce duyulmamış yeni performans seviyeleri vadediyor. CPU saat hızı maksimum turbo özelliği ile 4.90 GHz’e kadar çıkarken, bu da kullanıcıların hem oyun hem de CPU’ya yüklenen işlerde büyük ölçüde iyileştirilmiş hızlar bekleyebilecekleri anlamına gelirken NVIDIA GeForce RTX 3080 Dizüstü Bilgisayar GPU’su ve 4k Dokunmatik Ekrana kadar görüntüleme özelliklerini bir araya getiren Razer, piyasadaki en güçlü 17 inç oyun dizüstü bilgisayarlarından birini sunuyor.

Blade 17 ayrıca günlük kullanımdan sonra dış şasideki lekeleri daha da azaltmak için parmak izi bırakmayan yeni bir kaplamaya sahip. 11. nesil Intel platformu ile Blade’de daha hızlı depolama, daha hızlı bellek ve çift taraflı Thunderbolt 4 bağlantısı gibi çok sayıda yaşam kalitesi iyileştirmesi geliyor.

Cevap bırakın