Mediatrend Desktop Mediatrend Mobile
Mediatrend Desktop Mediatrend Mobile
Diğer
  Satın Alma RehberiRamazan ayında hayatınızı kolaylaştıracak yardımcılar için doğru adres Media Markt

  Ramazan ayında hayatınızı kolaylaştıracak yardımcılar için doğru adres Media Markt

  1465887340_F__r__n

  Onbinlerce seçeneği tek bir çatı altında buluşturan Avrupa’nın açık ara bir numaralı elektronik perakendecisi Media Markt, tüketicilerinin hayatlarını rakipsiz fiyatlarla sunulan küçük ev aletleriyle kolaylaştırıyor.

  Ramazan ayı evlerde, mutfaklarda tatlı bir telaşı da beraberinde getiriyor. Media Markt, tüketicilerinin Razaman ayında hem zamandan hem de bütçelerinden tasarruf etmelerini sağlıyor. Zengin iftar sofralarını zahmetsizce hazırlamanıza yardımcı olacak onlarca seçenek ile küçük ev aletleri rakipsiz fiyatlarla sunuluyor.

  İftara kadar yemekleriniz sıcacık kalsın

  Dokunmatik paneli ve multifonksiyonlu renkli LED ekranı ile REDMOND RMC-M90 model Multicooker Yavaş Pişirici Ramazan ayında yemek hazırlamayı çok daha pratik hale getiriyor. Yemeğiniz yavaş yavaş ve tam zamanında hazır oluyor ve iftara yemek yetiştirme telaşı son buluyor. Multicooker Yavaş Pişirici ile ayrıca ekmek, pizza ve tatlı da yapabilmek mümkün. 28 farklı sıcaklık ayarına sahip olan ürün, 170°C ye kadar yemekleri pişirip, pişen yemekleri sıcak tutma özelliğine sahip. 189 TL fiyat ile Media Markt’ta satışta olan ürünün beraberinde hediye edilen yemek tarifleri kitabıyla en zor yemekleri bile zahmetsizce pişirmek artık mümkün.

  1465887345_Redmond_M90

  Fırın tercih edenler için ise kullanışlı ve şık tasarımıyla göz dolduran Simfer M4290 Turbo Mini Fırın 199 TL’lik fiyatıyla tüketicilerin beğenisine sunuluyor. Son teknoloji dizaynı ve geniş iç hacmi ile ön plana çıkan ürün Ramazan boyunca fırın yemeklerinden vazgeçemeyenler için güzel bir alternatif oluşturuyor.

  İftar sonrası çay ve kahve keyfinizi katlayın

  İki renk alternatifiyle sunulan çay makinesi siyah Royaltea 1717 model 199 TL’den, suyunu paslanmaz çelik gövdede kaynatmak, çayını da cam demlikle hazırlamak isteyenlerin beğenisine sunuluyor.

  Yalnızca çay değil, sahip olduğu farklı ısı derecesi ayarlarıyla bitki çayı ve mama suyu hazırlama imkanı da sunan Homend Royaltea çay makinelerinin paslanmaz çelikten su ısıtıcıları 1,9 litre kapasitesiyle dikkat çekiyor.

  1465887342_royaltea_1717___3

  Lal ve inoks olmak üzere iki renk seçeneğiyle sunulan Arçelik Telve İkili Türk Kahvesi Makinesi ise şık tasarımı ve geniş kapasitesiyle 399 TL’lik fiyatıyla Media Markt’ta tüketicilerle buluşuyor. Arçelik Telve’nin en yeni modeli olan K3190P, Cooksense teknolojisi sayesinde bol köpüğüyle gerçek Türk kahvesi lezzetini sunuyor. Geleneksel damak zevkine uygun Türk kahvesi pişirme imkânı veren ürün, kalabalık iftar sofralarından sonra misafirlerinizle birlikte kahve keyfi yapmak için ideal. Taşmayı önleyen özel sistemiyle dikkat çeken üründe tek tuşla kolayca kahve yapılabiliyor.

  Yumurtalarınız tam kıvamında pişsin

  49 TL’lik fiyatıyla satışta olan Arnica Omega Yumurta Pişirici ile sahur saatinde kalabalık sofralar kurmak tüketiciler için oldukça pratik hale geliyor. Neredeyse bütün aileye yetecek kadar yumurtanın kolaylıkla pişirilebileceği bu ürün sayesinde aynı anda yedi adet yumurtayı pişirebiliyorsunuz. İster katı, ister rafadan ya da kayısı ayarında yumurtaları damak tadınıza göre hazırlayabilme imkanı sunuyor.

  Haberler

  BUNLARI DA BEĞENEBİLİRSİN