Radyasyon vız gelir! Fallout ayakkabıları da hazır

0

 

fallout

Fallout 4’ün oyun dünyasında getirdiği ses, emin olun sadece Minecraft ya da daha eskilere gidilecek olursa Tetris gibi kült yapımların gölgesinde kalabilecek düzeydeydi. Yapım, tüm dünyada hatrı sayılır bir çıkış gerçekleştirirken, gerek tutarlı konusu gerekse görsel tasarımı ile övgü almayı başardı.

Karanlık bir gelecek ve kaynakların kısıtlılığına dair bir dünya senaryosu sunan Fallout 4’ün 1000’lerce doları bulan özel koleksiyon paketleri de gündeme gelmişti. Şimdi ise oyun severleri sevindirecek yeni bir gelişme söz konusu: Fallout ayakkabıları…

Oyunun yayımcısı Bethesda tarafından sunulan Fallout resmi ayakkabıları, Vault 111 Sneaker adıyla geliyor. 85 dolar fiyat etiketi ile ABD’de satışlarına başlanan ayakkabı, koleksiyonerler için olduğu kadar aslında ayakkabısını güvenle kullanmak isteyenlere de geliyor. Fiyatı ile Nike ya da Adidas’la rekabet edeceği kesin…

Mavi ve sarı renklere sahip olan Vault 111 Sneaker, açıklamaya göre yüksek kaliteli süet malzemeden üretildi. İç kısmında hafif ve yumuşak tabanı ve EVA tabanı da diğer öne çıkan detayları arasında. Bethesda, suya dayanıklılık konusunda ise uyarıyor.

Bu noktada zor şartlara dayanmanın kritik önem taşıdığı Fallout 4’ün, resmi ayakkabısı söz konusu olduğunda bir nebze daha dayanıklı olması beklenebilirdi. Erkekler için geldiği belirtilen ayakkabının, kadınlar tarafından da giyilebileceği düşünülüyor.

Vault 111 Sneaker Türkiye’ye gelir mi?

Türkiye’de önümüzdeki günlerde yerel e-ticaret siteleri ya da şimdiden uluslararası alışveriş platformları üzerinden edinilebilmesi mümkün olabilir.

Cevap bırakın