Quantic Dream oyunlarının PC için çıkış tarihleri açıklandı

0

Detroit: Become Human, Heavy Rain ve Beyond: Two Souls oyunları PC için de hazırlanıyor. Üstelik çıkış tarihleri de yaklaşıyor…

Geçmiş yılların Playstation için üretilen oyunları, yakın bir zaman içerisinde PC için üretilecek ve Quantic Dream tarafından belirlenen 3 oyun kısa bir zaman içerisinde bilgisayar oyuncuları ile buluşacak. Sürpriz olduğuna şüphe yok değil mi?

Quantic Dream stüdyosu tarafından yapılan yeni çalışma ile Detroit: Become Human, Heavy Rain ve Beyond: Two Souls oyunları PC için de hazırlanıyor. Özellikle Detroit: Become Human favorilerinizden biri olmaya aday. Şirket tarafından yapılan açıklamada oyunların öncelikle demoları yayınlanacak ve daha sonra ise tam sürümleriyle piyasaya sürülecek.

Quantic Dream tarafından yapılan duyuruda PC’ler için ilk olarak Heavy Rain piyasaya sürüleceği ve oyunun 24 Haziran 2019 tarihinde PC kullanıcıları ile buluşacağı kaydedildi. PC kullanıcıları için çıkacak ikinci oyun ise 27 Temmuz’da piyasaya çıkacak Beyond: Two Souls olacak. Üçüncü ve son oyun da henüz tarihi tam olarak netleştirilmeyen Detroit: Become Human.

Oyunlar indirimli fiyatlarla geliyor

Quantic Dream tarafından PC kullanıcıları için yayınlanacak üç oyun da Epic Games mağazasında indirimli fiyatlardan satışa sunulacak. Ayrıca oyunların şu an için ön satışta olduğunu söylemek mümkün.

İsteyenler üç oyunu birden 100 TL fiyatla ön satıştan sipariş girerek satın alabiliyor.

Cevap bırakın