Mediatrend Desktop Mediatrend Mobile
Mediatrend Desktop Mediatrend Mobile
Diğer
  HaberlerTeknolojiPuma BMW ile teknolojik yarış kıyafeti geliştirdi

  Puma BMW ile teknolojik yarış kıyafeti geliştirdi

  P90194044_lowRes

  Özel konseptli bir yarış kıyafeti geliştirmek için BMW ile Puma güçlerini birleştiriyor. BMW’nin CSL 3.0 Hommage R modeli için hazırlanan tasarım; otomobil, kıyafet ve sürücü kaskı arasındaki bağlantıyı kontrol etmek için Bluetooth teknolojisi kullanıyor.

  Kıyafetin üzerindeki LED ışıkları, sürücünün eldiveni direksiyona dokunduğu sürece parlıyor ve otomobille kıyafet arasındaki kablosuz bilgi akışını temsil ediyor. Kıyafet ve onu tamamlayan ayakkabı, motor sporlarında ilk kez kullanılan PUMA ProKnit ve PUMA Disc yeniliklerini içeriyor.

  P90194042_highRes

  Yarış kıyafetinin arkasında, sürüş deneyimini iyileştiren ve performansı artıran yenilikçi tasarım vizyonu yatıyor. Karın kısmındaki dokuma panel, konforu iyileştiren PUMA ProKnit teknolojisi içeriyor. Beli tamamen saran, dikişsiz ve rahat nefes alan panel, sürücünün oturuş pozisyonuna uyum ve destek sağlıyor. Konsept yarış ayakkabıları ise her sürücünün ayağına ideal uyum sağlayan PUMA Disc bağlama sistemi içeriyor.

  Bu teknoloji, PUMA Motor Sporları ürünlerinde ilk kez kullanılıyor. Ayakkabı, aynı zamanda pedal temasını ve hassasiyeti iyileştiren karbon fiber ayakkabı tabanı ve topuk desteği ile dikkat çekiyor. (morganstern.com)

  PUMA Global Kreatif Direktör Torsten Hochstetter şöyle konuştu: “Yeni performans teknolojileri geliştirmek her zaman öncelikli hedefimiz. BMW ile gerçekleştirdiğimiz bu proje, başarabileceklerimizin mükemmel bir örneği. CSL 3.0 Hommage R Konsept Yarışçı kıyafeti projesi, gelecekte büyük katkı sağlayacak yenilikleri araştırmamıza yardımcı oldu…”

  Haberler

  BUNLARI DA BEĞENEBİLİRSİN