PUBG’nin aksiyon dolu haritası Sanhok artık PC’de

0

PUBG’de heyecan, sunulan yeni özelliklerle ara vermeden artmaya devam ediyor…

Güneydoğu Asya’dan ilhamla yaratılan, daha hızlı bir çarpışma için tasarlanmış PlayerUnknown’s Battlegrounds (PUBG) haritası Sanhok, PC’de PUBG oynayan herkes için ücretsiz indirilebilen bir yama (patch) olarak yayımlandı.

Sanhok, yepyeni haritayı deneyimleme ve aktif geliştirme sürecinde geribildirimde bulunabilmeleri fırsatını sağlayan bir test periyodu sonrasında, PC için yayımlandı. 4 x 4 km’lik alandaki Sanhok coğrafyası, ilhamını Güneydoğu Asya’nın kıyılarındaki çeşitli adalardan, dev su yollarından, gizli yeraltı mağaralarından, farklı yapı ve köylerden alarak, oyunculara savaşma ve hayatta kalma için mekan çeşitliliği sunmayı hedefliyor.

PUBG Corporation, Sanhok’un tam sürümüyle aynı anda, oyunun hayranlarının bir üst seviyeye geçerek, günlük ve haftalık görevleri tamamlayarak ödüller, eşyalar kazanabileceği Event Pass’i de tanıttı.

21 Temmuz 2018’e kadar…

Event Pass: Sanhok, 21 Temmuz’a kadar ki kısıtlı süre için erişilebilir olacak.

Öte yandan Event Pass: Sanhok ile oyun içi eşyalar da kazanabilecek. Event Pass: Sanhok’a özel kıyafetlere ve silah kılıflarına erişebilmek için oyuncuların çeşitli görevleri tamamlamaları ve oyundaki belirli aşamaları geçmeleri gerekiyor.

Bütün oyuncuların katılabildiği Event Pass: Sanhok görevleri, sadece oyunu oynayarak ödüller kazandırıyor.

İddialı yapım; PC, Xbox Game Preview programının bir parçası olarak Xbox One, iOS ve Android platformlarında oynanabiliyor.

Cevap bırakın