PUBG: NEW STATE çıkış tarihi netlik kazandı

0

PUBG: BATTLEGROUNDS’un yaratıcıları KRAFTON, Inc., bir saat süren PUBG: NEW STATE çevrimiçi gösteriminde, son teknik test sonrası PUBG: NEW STATE’in 11 Kasım tarihinde, 200 ülkeden fazla bölgede, iOS ve Android cihazlarda resmi olarak çıkışını yapacağını duyurdu.

Gösterim sırasında KRAFTON CEO’su CH Kim’in yaptığı açılış konuşmasının ardından, Minkyu Park (Kıdemli Yapımcı), Daehun Kim (Kreatif Direktör), Henry Chung (Yayın Müdürü) ve Sangwan Kim’in (Hile Karşıtı Birim Başkanı) sunumlarını paylaştı. Şirket, PUBG: NEW STATE için güçlü ve kararlı bir yeni içerik akışı, küresel hizmet desteği ve hile karşıtı önlemler içeren lansman sonrası gerçekleşecek destek planlarını açıkladı.

PC ve konsollar için son derece başarılı PUBG: BATTLEGROUNDS battle royale video oyununu yaratan aynı şirket PUBG Studios’un geliştirdiği PUBG: NEW STATE, 17 farklı dilde ücretsiz oynanabilen yeni nesil mobil bir oyun olarak piyasaya sürülecek. 2051 yılında geçen PUBG: NEW STATE, PUBG: BATTLEGROUNDS’un sahip olduğu eksiksiz battle royale oyun deneyimini iOS ve Android’e taşıyarak bugüne kadarki en gerçekçi ve teknolojik olarak gelişmiş mobil oyunlardan biri haline getiriyor.

KRAFTON CEO’su CH Kim, çevrimiçi gösterim sırasında “PUBG: NEW STATE, PUBG IP’sinin özünü miras almaktadır ve küresel pazarda başlı başına bir rekabet gücüne sahip olacaktır,” dedi ve “KRAFTON, dünyanın dört bir yanındaki oyuncuların keyif alacağı oyunlar üretmeye devam edecek. Oyunların en güçlü medya türü olacağı inancına dayalı olarak kapsamlı bir deneyim sunmaya kararlıyız.” diyerek sözlerini tamamladı.

Cevap bırakın